Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНа другий день Пасхи – митрополит традиційно у Володимирі-Волинському
Новини

На другий день Пасхи – митрополит традиційно у Володимирі-Волинському

2 квітня владика Михаїл очолив Божественну Літургію та хресний хід у соборі Різдва Христового. Він передав цій парафії благодатний вогонь, який особисто привіз із Єрусалима.

2 травня владика Михаїл очолив Божественну Літургію та хресний хід у соборі Різдва Христового. Він передав цій парафії благодатний вогонь, який особисто привіз із Єрусалима.

У проповіді архіпастир розповів про суть Христового Воскресіння з мертвих, як це відбулося 2000 років тому, і про майбутнє всезагальне воскресіння людей, як це відбуватиметься в кінці віків. Також оповів свої враження від сходження благодатного вогню в храмі Гробу Господнього, про сам вогонь, про деталі його сходження і що він означає для нашого утвердження у вірі.

Після цього високопреосвященний нагородив учасника АТО Петра Кондисюка єпархіальною відзнакою. Митрополиту ж від імені 14-ї ОМБр вручено «Медаль пошани».

Із владикою служили: міський декан протоієрей Юрій Пилипець, його помічник протоієрей Ігор Бігун (якого митрополит під час Відправи нагородив правом носіння митри), духовенство володимирських міського та районного благочинь.

4 травня 2016 р. Інші новини за рубриками: Володимирський міський деканат, Володимирський районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери