Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрощі в кінці серпня
Новини

Прощі в кінці серпня

20 серпня – до Зарваниці. Виїзд о 7.30. Повернення – о 22.00. Пожертва 500 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання.

21 серпня – на літургію в жіночий монастир Покрови Пресвятої Богородиці в с. Тростянець Ківерецького деканату, де відбудеться освячення монастирського храму на честь жінок-мироносиць. Богослужіння очолить митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Виїзд о 8.00. Пожертва 150 грн.

24 серпня – до святинь Рівенщини: монастир у Дермані (п’ять чудотворних ікон і цілюще джерело) – собор в Острозі (мироточива ікона) – монастир у Межирічі (чудотворна ікона) – джерело Св. Миколая в Гільчі – монастир у Городку (чудотворна ікона, частинка гробу Пресвятої Богородиці). Виїзд о 6.30. Повернення – о 22.00. Пожертва 450 грн.

25–26 серпня – до святинь Польщі: Ченстохова, Краків. Зголошуватися не пізніше ніж за п’ять днів. Пожертва – 120 євро.

Реєстрація – не пізніше ніж за день до початку прощі (якщо не зазначено інше). Виїзд на всі прощі – від Свято-Троїцького собору в Луцьку. Докладніша інформація та реєстрація – у паломницькому центрі єпархії «Україна» (керівник Лариса Савчук) за тел. (050) 812-09-79.

9 серпня 2022 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво, Управління єпархії, Лариса Савчук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери