Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрощі в березні
Новини

Прощі в березні

3 березня – до святинь Львова, Трускавця та Борислава. Виїзд о 6.30. Пожертва – 900 грн.

10 березня – до святинь Рівенщини: Свято-Воскресенський монастир на Повстанських Могилах (с. Мости урочища Гурби), монастир у Дермані (п’ять чудотворних ікон і цілюще джерело) – собор в Острозі (мироточива ікона) – монастир у Межирічі (чудотворна ікона) – джерело Св. Миколая в Гільчі – монастир у Городку (чудотворна ікона, частинка гробу Пресвятої Богородиці). Виїзд о 6.30. Повернення – о 20.00. Пожертва 650 грн. Необхідно мати 3 посудини для освяченої води і одяг для окунання (за бажанням).

15 – 17 березня – до святинь Польщі: Ченстохова, Краків, Величка. Виїзд від кафедрального собору Святої Трійці 15 березня о 7.00. Зголошуватися не пізніше ніж за п’ять днів. Пожертва – 150 євро.

24 березня – до святинь Володимира: собор і монастир Різдва Христового – Храм Віри, Надії, Любові, Софії – Юріївська церква – Василівська церква – Успенський собор – Зимнівський монастир. Виїзд о 7.00. Повернення – о 19.00. Пожертва 400 грн. Необхідно мати 2 посудини для освяченої води (за бажанням).

31 березня – до Зарваниці і Тернопільського Духовного Центру. Виїзд о 6.30. Пожертва 900 грн. Необхідно мати посуд для освяченої води та одяг для окунання (за бажанням).

Реєстрація – не пізніше ніж за день до початку прощі (якщо не зазначено інше). Виїзд на всі прощі – від Свято-Троїцького собору в Луцьку. Докладніша інформація та реєстрація – у паломницькому центрі єпархії «Україна» (керівник Лариса Савчук) за тел. (050) 812-09-79.

22 лютого 2024 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво, Управління єпархії, Лариса Савчук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери