Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Лукові священик ушанував ветеранів патріотичної організації
Новини

У Лукові священик ушанував ветеранів патріотичної організації

7 квітня 2016 р. Учасники сімнадцятого з’їзду ветеранів та шанувальників Молодіжної організації націоналістів ім. Є. Коновальця у селищі Луків Турійського деканату. Світлини з архіву священика Володимира Новіцького Сімнадцятий з’їзд ветеранів та шанувальників Молодіжної організації націоналістів ім. Є. Коновальця, яка діяла підпільно під керівництвом Віталія Мелещука до 1951 року, відбувся в селищі Луків Турійського деканату.

Перед початком заходу настоятель парафії священик Володимир Новіцький у храмі Святої пророчиці Анни відслужив панахиду по всіх загиблих патріотах і молебень за живих. Співали гості з Червонограда (Христинополя) Львівської області – співоча чота «Нескорені» (керівник Анжела Войтухів), члени Братства вояків УПА. З ними молилися селищний голова Анатолій Климук, представники політичних партій, громадські активісти, місцеві жителі.

Душпастир, виступивши на з’їзді, що проходив у навчально-виховному комплексі «ЗОШ I–III ст. – ліцей», підкреслив важливість і в сучасному житті бути патріотом своєї держави та мови, міцно триматися Христової віри.

15 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Турійський деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери