Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини«Із дна моря підіймає»: священик – про материнську молитву
Новини

«Із дна моря підіймає»: священик – про материнську молитву

25 березня 2016 р. Із передачі «Що каже священик». Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор» Молитви матерів за дітей, як потрібно молитись за них, наскільки помічна материнська молитва, чи може вона змінювати долю, – відповіді на ці та інші питання дав клірик луцького храму Святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Богдан Гринів 25 березня в черговій передачі «Що каже священик».

Головним о. Богдан вважає щирість молитви, посилаючись на слова Христа, Який перед звершенням Своїх чудес запитував людину, чи вірить вона, що Господь їй допоможе.

Окрім цього, священик зазначає: у деяких ситуаціях, наприклад, коли молитва не допомогла, не потрібно розчаровуватись чи нарікати на Всевишнього. Бувають випадки, коли дитина помирає ще немовлям і в матерів опускаються «молитовні руки». Священнослужитель пояснює це дією промислу Божого, що на все Його воля і, скоріш за все, Господь забрав дитину ще безгрішною, аби оберегти від тяжких духовних небезпек.

Душпастир розповів декілька життєвих історій, коли материнська молитва мала особливо помічну дію або якимось чином впливала на подальшу долю дитини тощо. А ще він радить не просто молитися за своїх дітей, а впливати на них у духовному розвитку: особисто вчити дитину молитись, водити змалку до храму.

Передача «Що каже священик» вийшла в ефір на каналі «Нова Волинь». Це спільний проект єпархіальної телестудії «Собор» (головний редактор Андрій Гнатюк) і Волинської обласної державної телерадіокомпанії. Ведуча програми Світлана Павлова.

30 березня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери