Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДуховенство єпархії навчали надавати першу медичну допомогу
Новини

Духовенство єпархії навчали надавати першу медичну допомогу

Священики Луцького міського деканату на лекції та практичних заняттях із першої долікарської медичної допомоги. Світлина інформаційної служби єпархії.

Протягом лютого, у рамках щорічних звітних зборів деканатів, священики прослухали лекції та освоювали практичні навики на станції швидкої медичної допомоги в обласному центрі (просп. Грушевського, 21). Такий захід відбувся уперше з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла. У цьому виникла необхідність передусім через те, що чимало душпастирів ідуть служити на Схід України військовими капеланами. Але панотці навчалися надавати медичну допомогу не тільки у воєнний, а й мирний час.

Потому відбувалися звітні збори, де кожен розповів про свою діяльність протягом року та плани на 2016 рік. Юрисконсульт єпархії Юлія Спіріна перевірила установчі та реєстраційні документи, земельну і будівельну документацію парафій.

Крім того, священики мали змогу спілкуватися з викладачами Волинської православної богословської академії на чолі з канцлером єпархії протоієреєм Миколою Цапом щодо богословських, догматичних та інших питань, які виникають під час служіння.

3 березня 2016 р. Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Луцький міський деканат, Управління єпархії, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери