Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСамотні більше схильні до суїцидів
Новини

Самотні більше схильні до суїцидів

29 січня 2016 р. У студії передачі «Що каже священик». Кадр із відео інформаційної служби єпархії Самогубство більше вчиняють люди замкнуті, яким бракує спілкування. Так вважає протоієрей Михайло Бучак, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату, який був гостем студії в передачі «Що каже священик».

Дитина «сидить у комп’ютері» – і батьки цьому радіють. Але ті блукання інтернетом можуть бути гіршими, ніж вулиця, застерігає душпастир. Дитина не має живого спілкування з батьками, вона шукає віртуальних друзів. Душа її прагне до розмов із рідними. І це страшно, коли батьки думають про матеріальні блага, їдучи за кордон, вважає священик, а не знаходять спільної мови зі своїми дітьми.

«Приходить стан сум’яття, коли ніхто не підтримує, – каже о. Михайло, – а в такі моменти потрібно виговоритися, викричатися і знайти собі співрозмовника». Тож почути і допомогти – ось завдання, яке стоїть перед нами, зазначає панотець.

Чергова телепередача «Що каже священик» вийшла на обласному державному телебаченні. Її тема – «Причина суїцидів і шляхи їх подолання». Ведуча Лариса Павлова.


1 лютого 2016 р. Інші новини за рубриками: Протоієрей Михайло Бучак
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери