Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНа Стиру кожен зміг торкнутися святості – освяченої води
Новини

На Стиру кожен зміг торкнутися святості – освяченої води

19 січня 2016 р. Хресний хід від кафедрального собору Святої Трійці до річки Стир. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію в кафедральному соборі Святої Трійці.

У проповіді владика сказав: «Освячуючи сьогодні воду, ми бажаємо, щоб Господь благословив наші доми, наше фізичне здоров’я». Ми знаємо з Євангелії, що у Йордані омивалися на відпущення гріхів. «Христос хрестився, хоч і був безгрішний, бо так належало вчинити», – зазначив архієрей. Він входить у води йорданські, щоб освятити землю. Через гріхопадіння Адама і Єва земля була проклята, за словами митрополита, і що родило на ній, теж було проклятим, тому все вимагало очищення й освячення. Христос освячує землю, а через її освячення ми теж освячуємося й омиваємось від гріха, наголосив високопреосвященний. Ми хочемо торкнутися до святості, до цієї освяченої води, через що кожна людина стає чистою, сказав насамкінець архіпастир.

Потому відбувся хресний хід від кафедрального собору до місця великого освячення води на березі Стиру (район Центрального парку ім. Лесі Українки). Крім того, владика освятив води на підприємстві «Луцькводоканал».


20 січня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери