Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Волинській єпархії оголосили 2016-й – роком без лихослів’я
Новини

У Волинській єпархії оголосили 2016-й – роком без лихослів’я

Духовна консисторія поширила звернення про боротьбу із лихослів’ям у зв’язку з тим, що лайливими, нецензурними словами ми допомагаємо путінському агресорові в боротьбі проти нас самих.

Проблема лихослів’я охопила суспільство, зазначається в документі. Це, до речі, визнають і військові священики, що для них особливо відчутно на фронті.

Останніми роками багатовікова російська агресія проти України досягла апогею. Але не кожен задумується, що ця експансія триває дуже давно. По-перше, неправомірне використання слова «Русь» у своїй назві, починаючи з правління Петра І й Катерини ІІ. Захоплення 1686 року двох православних митрополій, знищення Запорозької Січі, Емський указ і Валуєвський циркуляр про заборону української мови тощо.

Ніхто навіть не задумується, що лайка – це образа матері, свого роду, це, зрештою, його прокляття. Бо забувають істину зі Святого Письма: спочатку було Слово, і Слово було Бог.

Єпархіальне управління закликає кожного свідомого українця позбуватися цієї поганої звички. Особливо у великі свята – Різдво, на Василя, Богоявлення – треба звертати на це увагу.

5 січня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Єпархія
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери