Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл: немає католицького Різдва чи православного
Новини

Владика Михаїл: немає католицького Різдва чи православного

24 грудня 2017 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.

Різницю між двома датами відзначення Різдва Христового митрополит Луцький і Волинський пояснював під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці.

Насамперед високопреосвященний наголосив, що у святкуванні Різдва «для віруючої людини найважливіше сприйняти серцем те, що Ісус Христос прийшов у цей світ, народився», сприйняти через віру.

Внаслідок зміни календарів у попередніх століттях відбулася деяка плутанина, тож дехто каже – «католицьке Різдво», «православне Різдво». «Немає католицького Різдва, нема православного Різдва, є Різдво Господа нашого Ісуса Христа. А тому говорити треба правильно, і жити треба правильно», – пояснив керуючий єпархією.

«Я хочу, щоб ми самі, наша православна громада, мала свої цінності», – зазначив митрополит Михаїл та побажав: «...Жити згідно з євангельською істиною, жити згідно з тим, що нам дає спасіння. Це ісповідання того, що Ісус Христос народився. Це ісповідання того, що Ісус Христос за нас постраждав. Це ісповідання того, що Ісус Христос „смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував“. Тому хай милосердний Господь допоможе нам відкинути все чуже, а прийняти те, що приймає наша душа, наш розум і що є корисним для нашого спасіння».

25 грудня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери