Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВідділ єпархії провів благодійну акцію
Новини

Відділ єпархії провів благодійну акцію

П’ятий рік поспіль відділ організації благодійності та соціального служіння проводив доброчинну акцію «Подаруй мрію!». Захід було спрямовано на допомогу хворим, які лікуються в онкогематологічному центрі обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Однак мета акції – не подарувати черговий гостинець, а виконати мрію дитини, яка перебуває між життям і смертю, підтримати віру їхнім батькам через людей, котрим не байдужа їхня дитина, через угодника Божого Миколая, який творить дива.

За словами організатора акції Валерії Лесюк, мрії дітей побутові, матеріальні, але дороговартісні. Серед них і гаджети, й електромобіль, і ляльки. Не можна підсумувати, яку суму було витрачено, аби закупити всі ці речі. Бо ж єпархіальний відділ був лише організатором, а виконавцями – звичайні милосердні люди, які відгукнулися на прохання допомогти здійснити бажання дітей. Є й такі, які декілька років беруть участь у цій акції. Жоден із цих благодійників не хоче афішувати себе. «Ніколи ми не фотографували, як передаються подарунки, – зазначає матушка Валерія. – Їх для дітей отримують батьки і кладуть під подушку».

21 грудня 2015 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Діти і молодь, Валерія Лесюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери