Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДуховий оркестр зібрав 10 тисяч гривень на підтримку армії
Новини

Духовий оркестр зібрав 10 тисяч гривень на підтримку армії

З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та за підтримки благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» члени духового оркестру «Арсен» організовують благодійний збір коштів та

З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та за підтримки благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» (голова – протоієрей Микола Гінайло) щосуботи і щонеділі з 12.00 у центрі Володимира-Волинського члени ветеранського духового оркестру «Арсен» організовують благодійний збір коштів та речей для військових та дітей зі Сходу.

У виконанні музикантів вже понад три тижні звучать не розважальні мелодії, бо зараз – Пилипівка, а патріотичні, повстанські та колядки.

Після Нового року музиканти планують поїхати у зону АТО. Вони також відвідають дитячі будинки на Сході України, куди навідаються не з порожніми руками.

Наступний виступ відбудеться 19-го грудня з 11-ої години біля супермаркету «Салют». Маленьких слухачів чекає святковий подарунок – іграшка. Прохання приносити теплі речі – зимові шкарпетки, білизну, верхній одяг, взуття, продукти, консервацію – у ТЦ «Арсен» підприємця Олега Приступчука, контактний телефон 067-962-29-81.

17 грудня 2015 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Діти і молодь, Володимирський міський деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери