Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Єпархія
Єпархія
Димитрівська поминальна субота
4 листопада – Димитрівська поминальна субота У храмах єпархії пройдуть Богослужіння за померлих. Зокрема, в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відправа розпочнеться о 9.00...
2 листопада 2017 р.
Якого числа Димитрівська поминальна субота? На догоду російській ідеології УПЦ (Московського Патріархату) переносить всезагальне поминання спочилих на тиждень раніше, ніж належить згідно з церковним уставом.
26 жовтня 2017 р.
23 жовтня 2017 р., Луцьк. Учасники свята Собор Волинських святих і 25-ліття відродження Волинської православної богословської академії. Світлина з сайта Vpba.org.
У Луцьку відзначили Собор волинських святих та актовий день ВПБА З нагоди свята всіх угодників Волині і 25-ліття відродження Волинської православної богословської академії відбулися урочистості за участю дев’яти архієреїв.
24 жовтня 2017 р.
13 жовтня 2017 р. Вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла з днем ангела. Світлини інформаційної служби єпархії.
Єпархія відзначила день ангела митрополита У день святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, у кафедральному соборі Святої Трійці відправили Божественну Літургію та подячний молебень із нагоди дня ангела митрополита Луцького і Волинського Михаїла...
13 жовтня 2017 р.
Ікона «Луцька Покрова»
14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці З нагоди свята у храмах єпархії пройдуть Богослужіння. У луцькому кафедральному соборі, зокрема, Літургія розпочнеться о 10.00.
10 жовтня 2017 р.
28 вересня 2017 р. Головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак у зоні АТО. Світлини з архіву отця Михайла.
Головний капелан єпархії повернувся з Донбасу Протягом місячної ротації протоієрей Михайло Бучак разом зі священиком Сергієм Лівончуком та капеланами з Володимир-Волинської єпархії, проїхали уздовж фронту.
3 жовтня 2017 р.
27 вересня 2017 р. У день Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господьного. Світлина Ігоря Сацика.
Розпочалося святкування 400-ліття Хрестовоздвиженського братства З нагоди ювілею в день Воздвиження хреста Господнього в Луцьку відправили Божественну Літургію у братському храмі...
28 вересня 2017 р.
Воздвиження хреста Господнього
27 вересня – Воздвиження хреста Господнього З нагоди великого торжества у храмах єпархії пройдуть святкові Богослужіння. Зокрема, у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці Літургія розпочнеться о 10.00.
26 вересня 2017 р.
12 вересня 2017 р. У студії передачі «Що каже священик». Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»
Чи потрібно духовенству брати участь у громадських заходах? У наш час священнослужителі часто стають поважними гостями публічних заходів, наприклад, приурочених до Дня Конституції чи дня міста.
15 вересня 2017 р.
2 вересня 2017 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – у Луцькому національному технічному університеті. Світлина інформаційної служби єпархії.
Духовенство та миряни єпархії відзначали День знань (оновлено втретє) З нагоди початку навчального року священнослужителі беруть участь у святкових заходах навчальних закладів.
9 вересня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери