Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Благодійність
Благодійність
28 вересня 2017 р. Головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак у зоні АТО. Світлини з архіву отця Михайла.
Головний капелан єпархії повернувся з Донбасу Протягом місячної ротації протоієрей Михайло Бучак разом зі священиком Сергієм Лівончуком та капеланами з Володимир-Волинської єпархії, проїхали уздовж фронту.
3 жовтня 2017 р.
20 вересня 2017 р. Кавелани у будинку дитячої творчості у Рожищі. Світлини з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка.
Капелани благословили дітей на написання ікони Військові священики протоієреї Андрій Мовчанюк та Віталій Антонюк укотре відвідали вихованців Будинку дитячої творчості у Рожищі.
22 вересня 2017 р.
18 вересня 2017 р. Благодійний концерт для збору коштів на храм у Волновасі. Світлина з сайту Visnyk.lutsk.ua.
Продовжується збір коштів на будівництво церкви У розважальному центрі «Промінь», що у Луцьку відбувся доброчинний концерт для збору коштів на зведення храму Святителя Миколая Чудотворця у Волновасі.
22 вересня 2017 р.
1 вересня 2017 р. Відправлення дитячих візочків на Донбас. Світлини інформаційної служби єпархії.
На Донбас відправили чергову благодійну допомогу З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла на Схід передали візки для новонароджених із малозабезпечених сімей.
7 вересня 2017 р.
26 липня 2017 р. На відкритті виставки картин померлого бійця Володимира Бабія. Світлини з архіву Любові Фрадинської
У Луцьку вшанували померлого бійця У юнацькій бібліотеці обласного центру відкрили виставку картин померлого бійця Володимира Бабія. Перед початком дійства настоятель луцької парафії Преподобного Іова Почаївського священик Олександр Вронський відслужив панахиду...
28 липня 2017 р.
6 липня 2017 р. На благодійному аукціоні для збору коштів на зведення храму Святителя Миколая Чудотворця у Волновасі. Світлина інформаційної служби єпархії
У Луцьку збирали кошти на будівництво храму у Волновасі В обласному центрі області відбувся благодійний аукціон, на якому збирали гроші на зведення храму Святителя Миколая Чудотворця у Волновасі.
7 липня 2017 р.
Проект храму Святителя Миколая у Волновасі. Світлина з сайта Volyn24.com
АНОНС: Благодійний аукціон на будівництво церкви 6 липня пройде доброчинний вечір для збору коштів на зведення храму Святителя Миколая Чудотворця у Волновасі...
2 липня 2017 р.
14 травня 2017 р. Представники єпархії у заходах з нагоди Дня матері. Світлина інформаційної служби єпархії.
Представники єпархії відзначили День матері З нагоди цього свята священнослужителі та студенти Волинської православної богословської академії взяли участь у заходах.
15 травня 2017 р.
5 травня 2017 р. Митрополит Луцький і Волинський під час благодійного аукціону у ВПБА. Світлина з сайту volyn24.com.
У Луцьку зібрали гроші на лікування волинських «кіборгів» У Волинській православній богословській академії відбувся благодійний аукціон, на якому збирали кошти на реабілітацію бійців.
7 травня 2017 р.
13 квітня 2017 р.  Вихованці недільної школи при храмі великомученика і цілителя Пантелеймона у селищі Люблинець Ковельського районного деканату готують паски для українських військовослужбовців. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор».
На Ковельщині напекли пасок для бійців Вихованці недільної школи при храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона селища Люблинець разом із вчителькою Іриною Терещук долучилися до приготування пасок, які передадуть на Схід...
14 квітня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери