Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Бучак Михайло, протоієрей
Протоієрей Михайло Бучак
25 жовтня 2017 р. Волинські військові капелани. Світлина інформаційної служби єпархії
У Луцьку вшанували покровителя капеланів У день святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського, який вважається покровителем капеланів, відбулися Богослужяння та заходи...
26 жовтня 2017 р.
Cвятителя Мартин Милостивий, єпископ Турський
АНОНС: Капелани вшанують свого покровителя 25 жовтня, у день святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського відбудуться заходи з нагоди вшанування цього угодника Божого.
24 жовтня 2017 р.
20 жовтня 2017 р. Вітання прикордонників. Світлини інформаційної служби єпархії.
Духовенство привітало луцьких прикордонників із ювілеєм Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та капелани взяли участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці створення цього підрозділу.
20 жовтня 2017 р.
14 жовтня 2017 р. Вручення нагород військовослужбовцям і членам їх родин в кафедральному соборі Святої Трійці на завершення Божественної Літургії. Світлина інформаційної служби єпархії.
Єпархія відсвяткувала Покрову і День захисника України У храмах нашого краю відбулися урочисті Богослужіння, священнослужителі та миряни беруть участь у різних заходах із нагоди великого богородичного торжества та Дня захисника України...
14 жовтня 2017 р.
28 вересня 2017 р. Головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак у зоні АТО. Світлини з архіву отця Михайла.
Головний капелан єпархії повернувся з Донбасу Протягом місячної ротації протоієрей Михайло Бучак разом зі священиком Сергієм Лівончуком та капеланами з Володимир-Волинської єпархії, проїхали уздовж фронту.
3 жовтня 2017 р.
Вручення церковної нагороди командиру 14 ОМБр Олександрові Жакуну. Світлина з архіву протоієрея Михайла Бучака
Військові капелани вручили нагороду командирові 14-ї бригади Учасники ГО «Військові капелани Волині» разом із головним капеланом єпархії протоієреєм Михайлом Бучаком відвідали 14-ту окрему механізовану бригаду.
26 вересня 2017 р.
4 вересня 2017 р. Військові капелани у домовому храмі Всіх волинських святих ВПБА. Світлина з архіву протоієрея Івана Гуреєва.
Головний капелан відбув у ротацію на Донбас Протоієрей Михайло Бучак, головний військовий капелан єпархії, вкотре поїхав у зону АТО для душпастирського служіння.
5 вересня 2017 р.
21 cерпня 2017 р. звітно-виборчі збори ГО «Військові капелани Волині». Світлина інформаційної служби єпархії.
Що зробили за рік військові капелани ГО «Військові капелани Волині» з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, провела в обласному центрі звітно-виборчі збори.
22 серпня 2017 р.
13 серпня 2017 р. Чин заснування Покрови Пресвятої Богородиці та поставлення хреста у військовій частині 1141 Національної гвардії України. Богослужіння очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
Луцьк: у військовій частині спорудять храм Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин заснування храму Покрови Пресвятої Богородиці та поставлення хреста у військовій частині 1141 Національної гвардії України...
14 серпня 2017 р.
26 липня 2017 р. Протоієрей Михайло Бучак і подяка від начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка. Світлини з архіву священика
Генеральний штаб висловив подяку капеланові Голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак отримав подяку від начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка...
27 липня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери