Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиЗверненняЗвернення митрополита Михаїла щодо флешмобу на підтримку визнання автокефалії Української Церкви
Документи

Звернення митрополита Михаїла щодо флешмобу на підтримку визнання автокефалії Української Церкви

Христос воскрес!

Шановні волиняни! Брати та сестри!

Божою милістю 19 квітня 2018 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

Незалежна Церква – це духовна основа будь-якої держави, без якої вона не може існувати та повноцінно розвиватися. Це буде великий поштовх до об’єднання всього українського суспільства – визнання Української Церкви. Українська нація цього прагнула всі 26 років.

Попереду ще багато випробувань. Але вже сьогодні ми відновили українську армію, якої фактично не існувало. Нині ж мова йде про відновлення єдиної автокефальної Української Православної Церкви. Адже могутня армія та єдина Церква – це той фундамент, на якому розвивається будь-яка сильна, самостійна та незалежна держава. А звернення Президента України щодо визнання Української Церкви – це ще один впевнений крок до об’єднання всього українського суспільства.

Тому я, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, з благословіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета запрошую всіх волинян взяти участь в православному флешмобі на підтримку створення єдиної помісної Української Православної Церкви.

Захід відбудеться 22 квітня о 13.00 в Луцьку на Театральному майдані.

Україна переможе, бо з нами Бог!

20 квітня 2018 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери