Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУказиУкази єпархіального архієрея в 2019 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2019 р.

Монахиню Євлалію (Стаднюк) призначено начальницею скита Апостолів Петра й Павла жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в с. Липляни Ківерецького дек. (указ № 1 від 3 січня 2019 р.).

Протоієрея Павла Кліцука призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мерва Горохівського дек. (№ 2 від 10 січня).

Священика Петра Лущинського призначено настоятелем парафій Архістратига Михаїла в с. Красноволя та Святителя Миколая Чудотворця в с. Нічогівка Маневицького дек. (№ 4 від 16 січня, № 7 від 22 січня).

Протоієрея Віктора Павленка призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Новостав Горохівського дек. (№ 5 від 21 січня).

Священику Романові Медвєдєву знято заборону в священнослужінні у зв’язку з щирим покаянням (№ 6 від 22 січня).

Священика Олега Мицька звільнено від обов’язків настоятеля парафії Праведної Юліанії Ольшанської в Камені-Каширському і призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Предтечі в с. Кримне з обслуговуванням с. Брониця Камінь-Каширського дек. (№ 8, 9 від 22 січня).

Протоієрея Михайла Мельничука призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Серхів Маневицького дек. (№ 10 від 29 січня 2019 р.).

Протоієрея Дмитра Фенюка зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Галичани Горохівського дек. (№ 10/а від 5 лютого).

Протоієрея Сергія Січкаря звільнено від обов’язків настоятеля парафії Вознесіння Господнього в с. Оздів і призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Радомишль Луцького райдек. (№ 11, 12 від 5 лютого).

Священика Олега Походзея звільнено від обов’язків настоятеля парафії Воздвиження Хреста Господнього в с. Коршів і призначено настоятелем парафії Вознесіння Господнього в с. Оздів Луцького райдек. (№ 13, 14 від 5 лютого).

Священика Олександра Литвяка призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Лучиці Луцького райдек. (№ 15 від 5 лютого).

Священика Володимира Семенюка зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. Радошин та Великомученика Димитрія Солунського в с. Битень Ковельського райдек. (№ 16 від 5 лютого).

Протоієрея Олександра Казмірука зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Воздвиження Хреста Господнього в с. Оздів Луцького райдек. (№ 17 від 5 лютого).

Священика Михайла Савку звільнено від обов’язків настоятеля парафії Мучениці Параскеви-П’ятниці в с. Котів Ківерецького дек., а священика Юрія Глову призначено на цю посаду (№ 18 від 5 лютого, № 47 від 20 лютого).

Священика Максима Подзізея призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Берестяни Цуманського дек. (№ 19 від 6 лютого).

Священика Миколу Качмаря звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостола Йоана Богослова в с. Стеблі, Святої Трійці в с. Уховецьк, Трьох святителів у с. Мар’янівка й Покрови Пресвятої Богородиці в с. Скулин Ковельського райдек. і призначено настоятелем собору Святої Трійці в Берестечку Горохівського дек. (№ 20 від 7 лютого, № 21 від 8 лютого).

Священика Романа Третяка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Диковини Горохівського дек. (№ 22 від 8 лютого).

Священика Федора Устимчука призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Городок Маневицького дек. (№ 23 від 8 лютого)

Священика Сергія Криєнтного призначено настоятелем парафії Трьох святителів у с. Тельчі Маневицького дек. (№ 24 від 8 лютого).

Священика Романа Вонсіцького призначено настоятелем парафії Великомученика Георгія Побідоносця в с. Кульчин Ківерецького дек. (№ 25 від 11 лютого)

Священика Петра Янюка призначено настоятелем парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Рачин та Воздвиження хреста Господнього в с. Озерці Горохівського дек. (№ 26 від 11 лютого).

Священика Володимира Курчина призначено настоятелем парафії Великомученика Георгія Побідоносця в с. Кутрів Горохівського дек. (№ 27 від 12 лютого).

Протоієрея Павла Сукманського зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафій Архістратига Михаїла в с. Бужани та Різдва Пресвятої Богородиці в с. Пильгани Горохівського дек. (№ 28 від 13 лютого, № 50 від 28 лютого).

Священика Володимира Семенюка призначено настоятелем парафії Казанської ікони Божої Матері в с. Байківці Ковельського райдек. (№ 34 від 13 лютого).

Протоієрея Петра Кравчука зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Преподобного Симеона Стовпника в с. Сільце Горохівського дек. (№ 35 від 14 лютого).

Протоієрея Віктора Ліпчика призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Шепель Луцького райдек. (№ 37 від 18 лютого).

Протоієрея Миколу Смолярчука зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Раків Ліс Камінь-Каширського дек. (№ 38 від 18 лютого).

Священика Михайла Пшеничку призначено настоятелем парафії Великомученика Георгія Побідоносця в с. Піски Горохівського дек. (№ 39 від 18 лютого).

Священика Сергія Лівончука призначено настоятелем каплиці Великомученика Георгія Побідоносця в Луцьку (ГУ НПУ у Волинській області) (№ 40 від 19 лютого).

Священика Володимира Куркова призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Голишів Луцького райдек. (№ 41 від 19 лютого).

Протоієрея Георгія Лагановського призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Озеряни Луцького райдек. (№ 42 від 19 лютого).

Протоієрея Валентина Годуна зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Журавники Горохівського дек. (№ 43 від 19 лютого).

Священика Романа Медведєва призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Годомичі Маневицького дек. (№ 45 від 19 лютого).

Протоієрея Степана Рудя призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Квасів Горохівського дек. (№ 46 від 19 лютого).

Протоієрея Ігоря Циба відраховано з кліру собору Благовіщення Пресвятої Богородиці в Ковелі з правом переходу в іншу єпархію (№ 48 від 20 лютого).

Архімандрита Константина (Марченка) призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького дек. (№ 49 від 28 лютого).

Протоієрея Івана Фатича зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Нуйно Камінь-Каширського дек. (№ 51 від 4 березня).

Священика Михайла Кулинича призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Охлопів Горохівського дек. (№ 52 від 4 березня).

Протоієрея Дмитра Фенюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Хмельницьке Горохівського дек. (№ 53 від 4 березня).

Священика Сергія Мельничука призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Несвіч Луцького райдек. (№ 54 від 4 березня).

Священика Сергія Петрощука призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Лобачівка Горохівського дек. (№ 55 від 4 березня).

Священика Андрія Марцинюка призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Новостав Луцького райдек. (№ 56 від 4 березня).

Протоієрея Павла Борунова призначено настоятелем парафій Великомученика Георгія Побідоносця в с. Бережанка та Преображення Господнього в с. Жуковець Горохівського дек. (№ 57 від 4 березня, № 68 від 7 березня).

Протоієрея Богдана Старовського звільнено від обов’язків настоятеля каплиці Мучениці Тетяни в Луцьку (коледж технологій та бізнесу СНУ ім. Лесі Українки) з правом переходу в іншу єпархію (№ 58 від 4 березня).

Протоієрея Василя Ревагу призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Бистровиця Горохівського дек. (№ 59 від 5 березня).

Протоієрея Мирона Цюпу призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Веселе Луцького райдек. (№ 60 від 5 березня).

Священика Івана Ніколюка звільнено від обов’язків настоятеля парафій Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Гредьки та Успіння Пресвятої Богородиці в с. Городище і призначено настоятелем парафій Святої Трійці в с. Уховецьк, Апостола Йоана Богослова в с. Стеблі, Трьох святителів у с. Мар’янівка та Покрови Пресвятої Богородиці в с. Скулин Ковельського райдек. (№ 61, 63 від 5 березня).

Священика Олега Куцова звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Кругель і призначено настоятелем парафій Успіння Пресвятої Богородиці в с. Городище та Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Гредьки Ковельського райдек. (№ 62, 64 від 5 березня).

Протоієрея Василя Хомляка зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Терешківці Горохівського дек. (№ 65 від 6 березня).

Священика Андрія Апончука зараховано в клір Волинської єпархії ПЦУ і призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Зелене Горохівського дек. (№ 66 від 6 березня).

Священика Романа Мойсея призначено настоятелем парафії Пророка Іллі в с. Клепачів Ківерецького дек. (№ 67 від 6 березня).

Священика Євгена Рудя призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Мирне Горохівського дек. (№ 69 від 8 березня).

Священика Михайла Стрільчука призначено настоятелем парафії Благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба в с. Шклинь Горохівського дек. (№ 70 від 11 березня).

Священика Станіслава Домарацького призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Скобелка Горохівського дек. (№ 71 від 11 березня).

Священика Євгена Рудя звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Сокиричі Ківерецького дек., а священика Сергія Ковальчука призначено на цю посаду (№ 72, 73 від 12 березня).

Протоієрея Стефана Трефлера призначено настоятелем парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Ватин Горохівського дек. (№ 74 від 12 березня).

Протоієрея Василя Луня призначено настоятелем парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Ощів Горохівського дек. (№ 75 від 12 березня).

Священика Назара Шийку звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Замшани Ратнівського дек., а протоієрея Романа Бодака призначено на цю посаду (№ 76 від 12 березня, № 78/а від 13 березня).

Протоієрея Василя Ціка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Звиняче Горохівського дек., а священика Назара Шийку призначено настоятелем цієї парафії, а також Архістратига Михаїла в с. Красів Горохівського дек. (№ 76/а, 77 від 12 березня).

Протоієрея Василя Михайлишина призначено настоятелем парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. Квітневе та Апостола і євангеліста Луки в с. Доросині Рожищанського дек. (№ 78 від 12 березня).

Священика Вадима Колесника звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостолів Петра і Павла в с. Жабче та Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сергіївка і призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Марковичі Горохівського дек. (№ 79 від 14 березня, № 80 від 15 березня).

Протоієрея Сергія Медвєдєва звільнено від обов’язків директора Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку, а священика Євгена Маласпіну призначено на цю посаду (№ 81 від 15 березня, № 84 від 19 березня).

Протоієрея Дмитра Кекляка відсторонено від обов’язків настоятеля парафії Апостола Андрія Первозваного в Ковелі (№ 82 від 18 березня).

Протоієрея Андрія Лотоцького призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Смолява Горохівського дек. (№ 83 від 19 березня).

Протоієрея Івана Зеленка призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мизове Старовижівського дек. (№ 85 від 19 березня).

Священика Михайла Стрільчука звільнено від обов’язків настоятеля цвинтарного храму Великомучениці Варвари в с. Угринів Горохівського дек. та відраховано з кліру парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Угринів Горохівського дек. (№ 87 від 21 березня 2019 р.).

Священика Миколу Сегета призначено настоятелем цвинтарного храму Великомучениці Варвари в с. Угринів Горохівського дек. (№ 88 від 21 березня).

Священика Назара Партику призначено настоятелем парафії Казанської ікони Божої Матері в с. Садів Луцького райдек. (№ 89 від 21 березня).

Протоієрея Івана Зеленка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мизове Старовижівського дек., священика Ігоря Кухту призначено на цю посаду (№ 90, 91 від 26 березня).

Священика Дмитра Черенюка зараховано в клір парафії Холмської ікони Божої Матері в Луцьку (№ 93 від 2 квітня).

Священика Ігоря Корпана звільнено від обов’язків настоятеля парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек. та Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського дек. (№ 94 від 2 квітня).

Священика Володимира Ключку призначено настоятелем парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Тристень і Рівноапостольної княгині Ольги в с. Студині Рожищенського дек. (№ 95 від 2 квітня).

Священика Миколу Царика призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Вишеньки Рожищенського дек. (№ 96 від 2 квітня).

Протоієрея Андрія Судніка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Пірванче Горохівського дек. (№ 97 від 4 квітня).

Священика Назарія Благуту призначено настоятелем парафій Архістратига Михаїла в с. Кругель, Воздвиження хреста Господнього в с. Нові Кошари та Апостола Йоана Богослова в с. Старі Кошари Ковельського райдек. (№ 98, 99 від 16 квітня).

Священика Романа Мойсея звільнено від обов’язків настоятеля парафії Пророка Іллі в с. Клепачів Ківерецького дек., а священика Андрія Шиделка призначено на цю посаду (№ 100, 101 від 16 квітня).

Священика Миколу Качмаря призначено настоятелем каплиць Покрови Пресвятої Богородиці та Святителя Миколая Чудотворця в с. Старики Горохівського дек, (№ 102 від 16 квітня).

Протоієрея Івана Бониса призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Доротище Ковельського райдек. (№ 103 від 19 квітня).

Священика Станіслава Домарацького призначено настоятелем парафії святителя Миколая Чудотворця в с. Скобелка Горохівського дек. (указ № 104 від 22 квітня 2019 р.).

Священика Володимира Гаврана призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Боровичі Маневицького дек. (№ 105 від 23 квітня).

Протоієрея Віктора Сватулю призначено настоятелем домового храму Великомучениці Катерини Свято-Василівського жіночого монастиря в Луцьку (№ 107 від 8 травня).

Священика Євгена Рудя звільнено від обов’язків настоятеля парафії Благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба в Луцьку (№ 108 від 27 травня).

Священика Корнелія Хруща зараховано в клір парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку (№ 109 від 28 травня).

Протоієрею Михайлові Бучаку дано благословення опікуватися лікарнею Служби охорони здоров’я ГУНПУ у Волинській обл. (№ 110 від 28 травня).

Священику Олександрові Вронському дано благословення опікуватися особовим складом 204-ї бригади тактичної авіації в/ч А0959 (№ 111 від 28 травня).

Протоієрея Сергія Коця призначено настоятелем каплиці Благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба при Волинському обласному військкоматі (№ 112 від 28 травня).

Протоієрея Ярослава Музичука призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Мирків Горохівського дек. (№ 113 від 28 травня).

Священника Дмитра Зінька призначено настоятелем парафії Ікони «Всецариця» в Луцьку (указ № 118 від 5 червня 2019 р.).

Протоієрея Романа Нестера призначено настоятелем парафії Благовірних князів страстотерпців Бориса і Гліба в с. Романів Луцького райдек. (№ 119 від 7 червня).

Священника Романа Медведєва звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Годомичі Маневицького дек. з зарахуванням поза штат єпархії, а священника Назарія Челія призначено на цю посаду (№ 120, 121 від 12 червня).

Протоієрея Степана Рудя звільнено від обов’язків настоятеля парафії Преображення Господнього в с. Квасів Горохівського дек. з зарахуванням поза штат єпархії, а священника Вадима Колесника призначено на цю посаду (№ 122, 123 від 18 червня).

Священника Миколу Случика призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Четвертня Маневицького дек. (№ 124 від 19 червня).

Протоієрея Володимира Комарницького призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Борочиче Горохівського дек. (№ 125 від 20 червня).

Священника Михайла Пшеничку призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Антонівка Горохівського дек. (№ 130 від 25 червня).

Священника Корнелія Хруща відраховано з кліру парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку і зараховано в клір громади Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького райдек. (№ 131, 132 від 25 червня).

Ієромонаха Димитрія (Франківа) звільнено від обов’язків капелана та настоятеля каплиці Мученика Віктора в Луцькому національному технічному університеті й зараховано в клір парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку (№ 134, 135 від 28 червня).

Священника Корнелія Хруща призначено капеланом і настоятелем каплиці Мученика Віктора в Луцькому національному технічному університеті (№ 136 від 28 червня).

Протоієрея Павла Сукманського призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Широке Горохівського дек. (№ 137 від 9 липня).

Священника Корнелія Хруща відраховано з кліру парафії Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького райдек. (указ № 153 від 3 вересня 2019 р.).

Священника Ігоря Яцюру звільнено від обов’язків настоятеля парафії Волинської ікони Божої Матері в с. Богушівка Луцького райдек. й призначено на таку ж посаду парафії Апостола Андрія Первозваного в Луцьку (№ 155, 157 від 24 вересня).

Протоієрея Андрія Лотоцького звільнено від обов’язків настоятеля парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Стрільче Горохівського дек. (№ 158 від 8 жовтня).

Протоієрея Василя Ревагу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Преображення Господнього в с. Бистровиця і призначено на таку ж посаду парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Стрільче Горохівського дек. (№ 159, 160 від 8 жовтня).

Протоієрея Віктора Михалевича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького райдек., а священника Корнелія Хруща призначено на цю посаду (№ 163, 164 від 17 жовтня).

Священника Станіслава Домарацького призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Бистровиця Горохівського деканату (указ № 165 від 25 жовтня 2019 р.).

Священнику Володимирові Семенюку дано благословіння нести послух духівника Голобського округу Ковельського райдек. (№ 166 від 29 жовтня).

Священника Назарія Благуту звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в Ковелі, а священника Ігоря Кухту призначено на цю посаду (№ 167, 168 від 29 жовтня).

Священника Андрія Голуба звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Берегове і призначено настоятелем парафій Святого Духа в с. Рудка Козинська й Апостола Йоана Богослова в с. Тихотин Рожищанського дек. (№ 170–172 від 6 листопада).

Ігумена Якова (Мільяна) призначено настоятелем парафії святих Апостолів Петра й Павла в с. Берегове Рожищанського дек. (№ 173 від 6 листопада).

Священника Романа Кобрія звільнено від обов’язків настоятеля парафії Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького райдек. з зарахуванням поза штат єпархії та правом переходу в іншу (№ 174 від 6 листопада).

Священника Сергія Крука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Перемиль Горохівського дек. і призначено настоятелем парафії Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького райдек. (№ 175, 176 від 7 листопада).

Священника Назарія Василюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Перемиль Горохівського дек. (№ 177 від 7 листопада).

Священника Ігоря Кухту звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мизове Старовижівського дек., а священника Богдана Маримона призначено на цю посаду. (№ 178, 179 від 11 листопада).

Протоієрею Валерієві Владиці дано благословіння опікуватися в/ч А 2466 ЗСУ (№ 181 від 14 листопада).

Священника Володимира Гедза призначено настоятелем парафії Волинської ікони Божої матері в с. Богушівка Луцького райдек. (указ № 184 від 27 листопада 2019 р.).

Протоієрея Івана Оринчака звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського райдек., а священника Ігоря Кухту призначено на цю посаду (№ 185, 186 від 10 грудня).

Священника Юрія Крохмаль-Брилевського призначено головою парафіяльної ради парафії Великомученика Юрія Переможця в Рокинях Луцькогого райдек (№ 187 від 10 грудня).


12 грудня 2019 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери