Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУказиУкази єпархіального архієрея в 2018 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2018 р.

Андрія Гнатюка звільнено з посади головного редактора єпархіальної телестудії «Собор» з 1 лютого 2018 р. (№ 1 від 12 січня).

Священика Миколу Гамеру звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Замшани Ратнівського дек., а священика Назара Шийку зараховано в клір єпархії і призначено на цю посаду з обслуговуванням с. Ужиськ цього ж дек. (№ 2, 3 від 25 січня).

Священика Володимира Гаврана призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського дек. (№ 9 від 5 лютого).

Священика Миколу Царика призначено настоятелем парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Дубище Рожищанського дек. (№ 10 від 5 лютого).

Протоієрея Миколу Коновалова призначено настоятелем парафії Апостола Йоана Богослова в с. Тихотин Рожищанського дек. (№ 11 від 5 лютого).

Духовенству єпархії дано благословіння пройти медичне обстеження (№ 13 від 8 лютого).

Священика Анатолія Зарембу призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Тростянка Рожищанського дек. (№ 16 від 14 лютого).

Священика Вадима Колесника призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сергіївка Горохівського дек. (№ 17 від 16 лютого).

Протоієрея Василя Ціка призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Звиняче Горохівського дек. (указ № 18 від 26 лютого 2018 р.).

Протоієрея Дмитра Андрухіва призначено настоятелем парафії Казанської ікони Божої Матері в с. Заячівка Ковельського райдек. (№ 19 від 28 лютого).

Священика Василя Михалка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Знамирівка Цуманського дек., а священика Максима Подзізея призначено на цю посаду (№ 26, 27 від 20 березня).

Священика Ігоря Літвінцова призначено настоятелем парафії Преподобного Амфілохія Почаївського в с. Кадище Цуманського дек. (указ № 40 від 7 травня 2018 р.).

Протоієрея Віктора Михалевича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святої Софії, Премудрості Божої в Луцьку (Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки), а протоієрея Віктора Пушка призначено на цю посаду (№ 43 від 16 травня, № 49 від 4 червня).

Диякона Сергія Панащука призначено головним редактором єпархіальної телестудії «Собор» з 1 червня (№ 46 від 24 травня).

Ієромонаха Димитрія (Франківа) призначено настоятелем парафії Мученика Віктора в обласному центрі та капеланом Луцького національного технічного університету (№ 51 від 5 червня).

Священика Сергія Мельничука призначено капеланом Луцького гарнізонного військового госпіталю в/ч А-4554 (№ 52 від 6 червня).

Протоієрея Василя Клочака призначено уповноваженим єпархії у справах сім’ї (№ 61 від 11 липня).

Протоієрея Анатолія Александрука звільнено від обов’язків ковельського міського декана, а протоієрея Василя Мичка призначено на цю посаду (№ 62, 63 від 30 липня).

Протоієрея Володимира Лозинського звільняєтесь від обов’язків настоятеля парафії Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького районного деканату (№ 67 від 8 серпня).

Протоієрея Віктора Пушка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Йоана Хрестителя в с. Лище Луцького районного деканату, а священика Олександра Хорошка призначено на цю посаду (№ 67/1, 68 від 15 серпня).

Протоієрея Володимира Стеблину звільнено від обов’язків настоятеля парафії Ікони «Всецариця» Луцького міського деканату з зарахуванням поза штат єпархії (№ 69 від 30 серпня).

Священика Володимира Гаврана звільнено від обов’язків настоятеля парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського деканату та Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського деканату (№ 71 від 18 вересня).

Священика Романа Кобрія призначено настоятелем парафії Преподобного Сергія Послушного в с. Зміїнець Луцького районного деканату (№ 72 від 1 жовтня 2018 р.).

Священика Ігоря Корпана призначено настоятелем парафій Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського деканату та Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського деканату (№ 73 від 4 жовтня).

Священика Романа Медвєдєва за порушення церковного уставу відраховано з кліру парафії Апостола Андрія Первозваного в Луцьку та заборонено в священнослужінні (указ № 74 від 30 жовтня 2018 р.).

26 листопада 2018 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери