Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУказиУкази єпархіального архієрея в 2017 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2017 р.

Священика Миколу Гамеру призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек. (№ 2 від 30 січня 2017 р.).

Протоієрея Богдана Гриніва звільнено від обов’язків настоятеля домового Успенського храму жіночого монастиря Різдва Христового у Володимирі-Волинському й призначено настоятелем домового Катеринівського храму жіночого монастиря Святителя Василія Великого в Луцьку (укази № 1 від 17 січня, № 3 від 6 лютого).

Священика Євгена Маласпіну відраховано з кліру парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в Луцьку, а ієромонаха Макарія (Дядюся) призначено другим священиком цієї парафії (№ 3/а, 3/б від 6 лютого).

Священика Івана Ніколюка призначено настоятелем парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Гредьки Ковельського райдек. (№ 4 від 21 лютого).

Протоієрея Миколу Шутяка звільнено від обов’язків капелана Волинської обласної дитячої лікарні та настоятеля її каплиці Святителя Миколая Чудотворця в Луцьку, а священика Мирона Петрину призначено на ці посади (укази № 5, 8 від 22 лютого).

Священика Федора Устимчука звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостолів Петра й Павла в с. Проходи та Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівно Любешівського дек., а священика Антона Коростова призначено на цю посаду (№ 6 від 22 лютого, № 12 від 6 березня).

Священика Дмитра Алія призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Хрестителя в с. Підсинівка Старовижівського дек. (№ 9 від 22 лютого).

Священика Ігоря Кузьмича зараховано в клір парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі (№ 10 від 6 березня).

Протоієрея Тараса Манелюка призначено настоятелем парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в с. Грем’яче Цуманського дек. (Ківерецький р-н) (№ 13 від 7 березня).

Протоієрея Василя Неліпу відраховано з кліру собору Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях із зарахуванням поза штат єпархії (№ 14 від 9 березня).

Диякона Юрія Глову відраховано з кліру парафії Холмської ікони Божої Матері в Луцьку (№ 16 від 20 березня).

Священика Сергія Смірнова зараховано в клір парафії Великомучениці Катерини в Луцьку (№ 17 від 20 березня).

Священика Сергія Лівончука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Скригове Горохівського дек. й призначено військовим капеланом частини 1141 Національної гвардії України в Луцьку (укази № 18, 19 від 25 квітня).

Священика Сергія Петрощука призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Скригове Горохівського дек. (№ 20 від 26 квітня).

Священика Миколу Гамеру звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек., а священика Володимира Гаврана призначено на цю посаду (№ 21, 22 від 2 травня).

Протоієрея Віталія Антонюка призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Антонівка Луцького райдек. (№ 23 від 5 травня).

Священика Євгена Рудя призначено настоятелем парафії Благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба в Луцьку (№ 24 від 16 травня).

Священика Олександра Доброскока звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі й залишено в клірі цієї цієї громади (№ 27, 30 від 23 травня).

Священика Ігоря Кузьмича призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі (№ 29 від 23 травня).

Протоієрея Михайла Бучака призначено головним військовим капеланом єпархії (указ № 34 від 26 червня 2017 р.

Священика Михайла Хімчака призначено капеланом військової частини 9971 Луцького загону Державної прикордонної служби України (№ 36 від 15 серпня).

Священика Мирона Петрину звільнено від обов’язків капелана обласного дитячого територіального медичного об’єднання та настоятеля його каплиці Святителя Миколая Чудотворця, а священика Андрія Шиделка призначено на ці посади, а також зараховано в клір Свято-Миколаївської парафії, що в Луцьку (№ 37–39 від 15 серпня).

Священика Миколу Гамеру призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Замшани Ратнівського деканату (№ 40 від 16 серпня).

Священика Ігоря Кузьмича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в Ковелі, а священика Василя Скулинця призначено на цю посаду та зараховано в клір парафії Апостола Андрія Первозваного в цьому райцентрі (№ 41–43 від 21 серпня).

Священика Миколу Царика призначено настоятелем парафії Преподобного Сергія Послушного в Рожищі (указ № 44 від 23 серпня 2017 р.).

Протоієрея Андрія Мовчанюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Піддубці Луцького райдек. (№ 45 від 30 серпня).

Священика Михайла Стрільчука призначено настоятелем цвинтарного храму Великомучениці Варвари в с. Угринів Горохівського дек. (№ 46 від 14 вересня).

Священика Миколу Таранченка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Старий Чорторийськ Маневицького дек. з правом переходу в іншу єпархію (указ № 47 від 11 жовтня 2017 р.).

Протоієрея Андрія Мовчанюка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Піддубці Луцького райдек., а священика Михайла Савку призначено на цю посаду (№ 49, 50 від 17 жовтня).

Священика Віталія Ващука призначено настоятелем каплиці Великомученика і цілителя Пантелеймона у Волинській обласні клінічній лікарні (с. Боголюби) (указ № 52 від 31 жовтня 2017 р.).

Священика Сергія Ковальчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Мельники-Річицькі Ратнівського дек. (№ 54 від 1 грудня).

Священика Дмитра Алія звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського дек. і призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Мельники-Річицькі Ратнівського дек. (№ 55, 56 від 1 грудня).

Диякона Дмитра Черенюка зараховано в клір парафії Ікони Холмської Богоматері у Луцьку (№ 58 від 20 грудня).

Священика Михайла Савку звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці і призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Піддубці Луцького райдек. (укази № 59, 61 від 26 грудня 2017 р.).

Протоієрея Андрія Мовчанюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Піддубці Луцького райдек. (№ 60 від 26 грудня).

26 грудня 2017 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери