Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУказиУкази єпархіального архієрея в 2016 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2016 р.

Протоієрея Василя Шняка призначено настоятелем парафії Святого Духа в с. Рудка Козинська Рожищанського дек. (указ № 2 від 18 лютого).

Протоієрея Степана Гайгеля призначено капеланом ГУ Національної поліції у Волинській обл. (№ 3 від 29 лютого).

Диякона Андрія Марцинюка зараховано в клір домового храму Новомучеників і сповідників ХХ ст Замкового Свято-Архангельського чоловічого монастиря в Луцьку (№ 4 від 8 березня).

Диякона Віктора Грицая за порушення церковного уставу відраховано з кліру нижнього храму кафедрального собору Святої Трійці та заборонено в священнослужінні (№ 6 від 22 березня).

Ієромонаха Миколая (Смаглюка) призначено старшим інспектором Волинської православної богословської академії (указ № 7 від 22 березня 2016 р.).

Священика Володимира Стеблину призначено настоятелем парафії Ікони «Всецариця» в Луцьку (№ 8 від 30 березня).

Священика Ігоря Веретку-Казмірчука відраховано з кліру парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі та призначено настоятелем парафії Апостола Андрія Первозваного в с. Верхівка Луцького райдек. (№ 9, 10 від 5 квітня).

Зважаючи на скарги та незадоволення діяльністю парафіяльної ради громади Апостолів Петра й Павла в с. Домашів Цуманського дек., настоятелеві цієї парафії священику Сергію Паладовському дано благословіння провести збори релігійної громади і переобрати парафіяльну раду (№ 11 від 12 квітня).

Протоієрея Михайла Бучака призначено капелано громадської організації «Спілка воїнів АТО Волині» (№ 12 від 14 квітня).

Протоієрея Віталія Голяна звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Грибовиця Нововолинського дек., а священика Василя Зеленька призначено на цю посаду (укази № 14, 15 від 20 квітня 2016 р.).

Протоієрея Андрія Басарабу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Йоана Хрестителя в Ковелі і відраховано зі штату єпархії (№ 16 від 31 травня).

Священика Романа Медвєдєва звільнено від обов’язків настоятеля парафії Волинської ікони Богоматері в с. Богушівка Луцького райдек., а священика Ігоря Яцюру призначено на цю посаду (укази № 17, 18 від 2 червня 2016 р.).

Протоієрея Івана Засєдка призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. П’ятикори Локачинського дек. (№ 19 від 8 червня).

Священика Станіслава Беспалова відраховано з кліру парафії Архістратига Михаїла в Луцьку й призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Хрестителя в Ковелі (№ 20, 21 від 10 червня).

Протоієрея Сергія Кібаша зараховано в клір собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському (№ 23 від 24 червня).

Священика Андрія Ротченкова звільнено від обов’язків директора Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку, а священика Сергія Медвєдєва призначено на цю посаду (№ 24, 25 від 24 червня).

Священика Олега Гремалюка звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостолів Петра й Павла в с. Клевецьк, Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ружин і Преображення Господнього в с. Городилець Турійського дек. з правом переходу в іншу єпархію, священика Івана Пирога призначено на цю посаду (№ 28, 30 від 5 липня).

Священика Івана Пирога звільнено від обов’язків настоятеля парафій Архістратига Михаїла в с. Кругель і Воздвиження хреста Господнього в с. Нові Кошари Ковельського райдек., а священика Олега Куцола призначено на цю посаду (№ 29 від 5 липня, № 31 від 14 липня).

Протоієрея Івана Оринчака призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського райдек. (№ 32 від 14 липня).

Протоієрея Андріана Гусара відраховано з кліру парафії Холмської ікони Богоматері в Луцьку з правом переходу в іншу єпархію (№ 33 від 19 липня).

Священика Сергія Паладовського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Домашів Цуманського дек. (Ківерецький р-н) і зараховано в клір нижнього Преображенського храму кафедрального собору Святої Трійці (укази № 34, 36 від 2 серпня 2016 р.).

Цуманському деканові протоієрею Тарасові Манелюку та Петропавлівській парафії в с. Домашів дано благословіння провести збори й обрати новий склад парафіяльної ради (№ 35 від 2 серпня).

Протоієрея Стефана Савчука призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Домашів Цуманського дек. (№ 37 від 2 серпня).

Протоієрея Миколу Коновалова відраховано з кліру парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Самійличі Шацького дек. і призначено настоятелем парафії Святого Духа в с. Рудка Козинська Рожищанського дек. (№ 38, 39 від 4 серпня).

Протоієрея Богдана Гриніва відраховано з кліру парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку і призначено настоятелем домового Успенського храму жіночого монастиря Різдва Христового у Володимирі-Волинському (№ 40, 41 від 11 серпня).

Протоієрея Юрія Здебського призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Тростянка Володимирського райдек. (№ 42 від 17 серпня)

Священика Антона Коростова звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Лахвичі Любешівського дек., а священика Миколу Кирилюка призначено на цю посаду (№ 43, 44 від 22 серпня).

Андрія Гнатюка звільнено від обов’язків прес-секретаря єпархії, а архімандрита Константина (Марченка) призначено на цю посаду (№ 48, 49 від 25 серпня).

Диякона Владислава Фульмеса зараховано в клір собору Святого Духа в Нововолинську (№ 50 від 25 серпня).

Диякона Сергія Панащука зараховано в клір нижнього Преображенського храму кафедрального собору Святої Трійці (№ 51 від 29 серпня).

Протоієрея Андрія Мовчанюка призначено капеланом роти поліції особливого призначення «Світязь» (№ 52 від 30 серпня).

Протоієрея Василя Лозовицького відраховано з кліру собору Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях і зараховано в клір парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку (№ 53, 54 від 1 вересня).

Священика Сергія Паладовського відраховано з кліру нижнього Преображенського храму кафедрального собору Святої Трійці і зараховано в клір парафії Архістратига Михаїла в Луцьку (№ 55, 56 від 1 вересня).

Священика Юрія Крохамаля-Брилевського призначено настоятелем парафії Великомученика Юрія Переможця в Рокинях Луцького райдек (указ № 57 від 7 вересня 2016 р.).

Священика Владислава Фульмеса зараховано в клір собору Святого Духа в Нововолинську (№ 61 від 18 жовтня).

Протоієрея Івана Бониса звільнено від обов’язків настоятеля парафій Успіння Пресвятої Богородиці в с. Городище та Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Гредьки Ковельського райдек (указ № 63 від 1 листопада 2016 р.).

Священика Івана Ніколюка призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Городище Ковельського райдек (№ 62 від 1 листопада).

Диякона Артема Капися зараховано в клір парафії Святителя Миколая Чудотворця в Луцьку (№ 64 від 15 листопада).

Священика Романа Ставінського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Римачі Любомльського дек., а священика Миколу Остратюка призначено на цю посаду (укази № 66, 67 від 8 грудня 2016 р.).

Священика Олега Мицька звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Мельники-Річицькі Ратнівського дек., а священика Сергія Ковальчука призначено на цю посаду (№ 68, 69 від 8 грудня).

Священика Миколу Гамеру зараховано в клір парафії Пророка Іллі в Ратному (№ 70 від 8 грудня).

Священика Михайла Кулинича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Введення Пресвятої Богородиці в с. Печихвости Горохівського дек., а протоієрея Ярослава Музичука призначено на цю посаду (укази № 73, 74 від 29 грудня 2016 р.).

Протоієрея Ярослава Музичука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Преподобного Серафима Саровського в с. Лемешів Горохівського дек., протоієрея Андрія Судніка призначено на цю посаду (№ 75, 76 від 29 і 30 грудня).

Священика Михайла Стрільчука призначено другим священиком парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Угринів Горохівського дек. (№ 77 від 29 грудня).

28 грудня 2016 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери