Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУказиУкази єпархіального архієрея в 2015 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2015 р.

Диякона Зіновія Ткачуся зараховано в клір парафії Рівноапостольної княгині Ольги в Ківерцях (указ № 1 від 4 лютого 2015 р.).

Священика Сергія Місана призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського, що при Володимир-Волинському агротехнічному коледжі (№ 2 від 9 лютого).

Священика Василя Васильківа призначено настоятелем парафії Вознесіння Господнього в с. Заболотці Іваничівському дек. (№ 5 від 16 лютого).

Священика Миколу Мацюка призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Самоволя Іваничівського дек. (№ 6 від 16 лютого).

Священика Михайла Лагуняка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Кропивщина Іваничівського дек. (№ 7 від 16 лютого).

Священика Миколу Лесюка відраховано з кліру парафії Великомученика Юрія Переможця в Луцьку з правом переходу в іншу єпархію (№ 9 від 17 лютого).

Священика Михайла Хімчака, звільнено від обов’язків настоятеля парафій Архістратига Михаїла в с. Кругель і Воздвиження хреста Господнього в с. Нові Кошари Ковельського райдек. і зараховано в клір парафії Великомученика Юрія Переможця в Луцьку (укази № 12, 13 від 27 лютого).

Священика Романа Медвєдєва зараховано в клір парафії Апостола Андрія Первозваного в Луцьку (№ 15 від 10 березня).

Священика Тараса Ханаса звільнено від обов’язків настоятеля парафій Архістратига Михаїла в с. Рудня та Великомученика Димитрія Солунського в с. Валер’янівка Рожищанського дек. за порушення церковного уставу з правом переходу в іншу єпархію (№ 17 від 16 березня).

Священика Василя Васильківа звільнено від обов’язків настоятеля парафії Вознесіння Господнього в с. Заболотці Іваничівського дек., а священика Степана Пилипа призначено на цю посаду (№ 18, 19 від 17 березня).

Священика Олега Куліша відраховано з кліру парафії Архістратига Михаїла в Любомлі і призначено настоятелем парафій Архістратига Михаїла в с. Рудня та Великомученика Димитрія Солунського в с. Валер’янівка Рожищанського дек. (укази № 21, 22 від 31 березня).

Протоієрея Володимира Дрозда відраховано з кліру каплиці Великомучениці Тетяни Коледжу технологій та бізнесу СНУ ім. Лесі Українки (№ 24 від 31 березня).

Священика Василя Лозовицького звільнено від обов’язків декана храму Усіх волинських святих Волинської православної богословської академії, а ієромонаха Іларіона (Зборовського) призначено на цю посаду (№ 27 від 31 березня, № 28 від 1 квітня).

Священика Івана Пирога призначено настоятелем парафій Архістратига Михаїла в с. Кругель і Воздвиження хреста Господнього в с. Нові Кошари Ковельського райдек. (указ № 29 від 20 травня).

Протоієрея Віталія Голяна призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Грибовиця Нововолинського дек. (№ 35 від 16 червня).

Таїсію Поліщук звільнено від обов’язків бухгалтера Управління єпархії, а Любов Горай призначено на цю посаду (№ 36, 37 від 18 червня).

Ігумена Константина (Марченка) звільнено від обов’язків настоятеля каплиці Ікони «Неопалима купина» на території частини спеціальної пожежної техніки в Луцьку, а священика Віталія Ващука призначено на цю посаду (№ 38, 39 від 23 червня).

Священика Ігоря Веретку-Казмірчука зараховано в клір парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі (№ 40 від 23 червня). Священика Зіновія Ткачуся зараховано в клір парафії Рівноапостольної княгині Ольги в Ківерцях (указ № 45 від 6 жовтня).

Священику Романові Ставінському оголошено догано за непослух деканові та порушення церковного уставу (№ 46 від 16 жовтня).

Валерію Лесюк звільнено від обов’язків завідувача відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії (№ 49 від 17 листопада).

Священика Володимира Стеблину призначено настоятелем каплиці Великомученика і цілителя Пантелеймона у Волинському онкологічному диспансері (указ № 50 від 24 листопада).

Священика Ярослава Черенюка призначено настоятелем парафії Благовірного князя Ярослава Мудрого в Луцьку (№ 53 від 2 грудня).

Протоієрея Андріана Гусара зараховано в клір парафії Холмської ікони Богоматері в Луцьку (№ 54 від 2 грудня).

Протоієрея Миколу Кирилюка призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Ветли Любешівського дек. (№ 55 від 3 грудня).

Парафію Великомученика Димитрія Солунського у Володимирі-Волинському вивести з Володимирського районного деканату й зарахувати у Володимирський міський деканат. Парафію Апостола Андрія Первозваного в с. Острівок Володимир-Волинського р-ну вивести з Володимирського міського деканату й зарахувати у Володимирський районний деканат (№ 56 від 11 грудня).

Протоієрея Олега Ткачуся призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Звірів Ківерецького дек. (указ № 57 від 18 грудня).

Священика Володимира Лазаря звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Знамирівка Цуманського дек. (Ківерецький р-н), а протоієрея Василя Михалка призначено на цю посаду (№ 58, 59 від 24 грудня).

Священика Сергія Паладовського призначено настоятелем парафії Собору волинських святих у с. Кульчин Ківерецького дек. (№ 60 від 29 грудня).

29 січня 2016 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери