Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2024 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2024 р.

Диякона Володимира Підгайка зараховано до кліру луцького кафедрального собору Святої Трійці (№ 1 від 17 січня 2024 р.).

Священника Артема Колбасюка призначено настоятелем парафії Преподобного Амфілохія Почаївського в с. Северинівка Маневицького дек. (Камінь-Каширський р-н) (№ 3 від 23 січня 2024 р.)

Протоієрея Ярослава Черенюка відраховано з кліру парафії Воздвиження хреста Господнього в Луцьку, а священника Руслана Левочка зараховано до її кліру (укази № 4, 5 від 25 січня 2024 р.).

Священнику Русланові Левочку дано благословіння звершувати служіння військовим капеланом у структурі Синодального управління військового духовенства (№ 6 від 25 січня).

Протоієрея Юрія Устимчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Залізниця Камінь-Каширського дек. (№ 9 від 25 січня).

Бурка Андрія Васильовича призначено старостою парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Солотвин Ковельського дек. (№ 12 від 30 січня).

Священнику Юрієві Глові дано благословення тимчасово виконувати обов’язки голови парафіяльної ради громади Успіння Пресвятої Богородиці в с. Радомишль Луцького райдек. (№ 13 від 31 січня).

Протоієрея Валерія Братуня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Петра (Могили) с. Воля Любитівська Ковельського дек., а священника Олега Крвавича призначено на цю посаду (№ 14, 15 від 8 лютого).

Парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Веселе, Успіння Пресвятої Богородиці в с. Навіз, Святителя Миколая Чудотворця в с. Луків виведено зі складу Луцького районного і Маневицького деканатів та зараховано в Михайлівський округ Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 16 від 9 лютого).

Священника Андрія Послєдова зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Пророка Іллі в с. Черськ Маневицького дек. (Камінь-Каширський р-н). (№ 17 від 4 березня).

Священника Романа Гулу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святої Трійці в с. Велика Осниця Маневицького дек. (Луцький р-н) (№ 18 від 5 березня).

Священника Олега Мицька звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Ветли Камінь-Каширського дек., а священника Романа Гулу призначено на цю посаду (№ 19, 20 від 5 березня).

Протоієрея Валерія Братуня призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Волошки Ковельського дек. (№ 22 від 11 березня).

Протоієрея Андрія Сеха призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Солотвин з обслуговуванням сіл Майдан та Діброва Ковельського дек. (№ 23 від 12 березня).

Протоієрея Михайла Бучака звільнено від обов’язків головного військового капелана єпархії, а протоієрея Юрія Близнюка призначено на цю посаду (№ 24, 25 від 13 березня).

Протоієрея Олександра Добровольського призначено настоятелем парафії Рівноапостольних Кирила й Мефодія в с. Поліське Ковельського дек. (№ 26 від 18 березня).

Протоієрея Сергія Лівончука звільнено від обов’язків капелана військової частини 1141 Нацгвардії України в Луцьку та відраховано зі штату єпархії із правом переходу в іншу (№ 27 від 22 березня).

Священника Андрія Гапонюка зараховано до кліру парафії Холмської ікони Божої Матері в Луцьку (указ № 29 від 2 квітня).

Протоієрея Олександра Дацюка зараховано до кліру парафії Рівноапостольної Марії Магдалини в Луцьку (№ 30 від 9 квітня).

Протоієрея Василя Мураля призначено настоятелем парафії Святих жінок-мироносиць у с. Сапогове Ківерецького дек. (Луцький р-н) (№ 31 від 25 квітня).

Протоієрея Анатолія Яцківа зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Ворона Ковельського дек. (указ № 32 від 27 квітня).

Протоієрея Валерія Братуня звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святителя Миколая Чудотворця в с. Колодяжне, Апостола Йоана Богослова в с. Будище та Святителя Миколая Чудотворця в с. Волошки Ковельського дек. (№ 33 від 14 травня).

Священника Михайла Казанівського звільнено від обов’язків настоятеля парафій Введення Пресвятої Богородиці в с. Печихвости й Рівноапостольного князя Володимира в с. Стрільче Горохівського дек. (Луцький р-н) та відраховано з кліру єпархії, протоієрея Валерія Братуня призначено на цю посаду (№ 34, 35 від 14 травня).

Священника Сергія Мельничука призначено капеланом військової частини 1141 Національної гвардії України в Луцьку й звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Несвіч Луцького райдек. (№ 37 від 21 травня, № 43 від 28 травня 2024 р.).

Священника Михайла Кулинича призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Залізниця Камінь-Каширського дек. (№ 38 від 21 травня).

Священника Дмитра Зінька звільнено від обовְ’язків настоятеля парафії Ікони «Всецариця» та зараховано до кліру парафії Апостола Йоана Богослова в Луцьку (№ 39, 40 від 28 травня).

Священника Сергія Куля звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Переспа Рожищанського дек. (Луцький р-н) і призначено настоятелем парафії Ікони «Всецариця» в Луцьку (№ 41, 42 від 28 травня).

Дияконів Михайла Деленіва та Петра Деленіва зараховано до кліру парафії Архідиякона Стефана в Торчині Луцького райдек. (№ 44, 45 від 28 травня).

Священника Михайла Федорчука призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Несвіч Луцького райдек. (№ 46 від 28 травня).

Священника Андрія Черенюка зараховано до кліру парафії Преподобного Іова Почаївського в Луцьку (№ 47 від 28 травня).

Олега Дутку призначено паламарем кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку з 1 червня 2024 р. (№ 48 від 29 травня).

Священнику Андрієві Бойку дано благословення на звершення служіння військовим капеланом у структурі Синодального управління військового духовенства (№ 50 від 30 травня).


21 червня 2024 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери