Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2022 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2022 р.

Диякона Руслана Кашаюка відраховано зі штату єпархії з правом переходу в іншу (указ № 2 від 5 січня 2022 р.).

Протоієрея Віталія Лехкобита звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святого Володимира в Ковелі та відраховано зі штату єпархії, а священника Василя Скулинця призначено на цю посаду (№ 11, 12 від 9 березня).

Протоієрея Олександра Климука зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Куликовичі Маневицького дек. (указ № 13 від 23 березня 2022 р.).

Священника Михайла Стрільчука призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Михлин Горохівського дек. і звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святого Андрія Первозваного в с. Дубова Корчма Горохівського дек. (№ 14, 15 від 25 березня).

Священника Назарія Мельника призначено настоятелем парафії Святого Андрія Первозваного в с. Дубова Корчма Горохівського дек. (№ 16 від 29 березня).

Протоієрею Володимирові Курчину оголошено сувору догану із позбавленням права носіння хреста з прикрасами до Пасхи Христової 2022 р. за порушення церковної дисципліни та втручання у справи парафії Святої Трійці в Берестечку Горохівського дек. (№ 17 від 5 квітня).

Священника Андрія Гайдая зараховано до кліру домового храму Великомучениці Катерини Свято-Василівського жіночого монастиря в Луцьку (№ 19 від 12 квітня).

Протоієрея Валерія Владику призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Воютин Луцького райдек. (№ 20 від 19 квітня).

Священника Андрія Синчину призначено настоятелем парафії Воскресіння Христового в селах Звірів, Олександрія та Новокотів Луцького райдек. (№ 24 від 3 травня 2022 р.).

Протоієрея Валентина Савчука зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Великомучениці Параскеви в с. Ратнів Луцького райдек. (№ 25 від 3 травня).

Священника Олега Куліша призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Вишеньки Рожищанського дек. (№ 27 від 11 травня).

Священника Романа Гулу призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Велика Осниця Маневицького дек. (№ 29 від 11 травня).

Протоієрея Ігоря Скибу призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Баїв Луцького райдек. (№ 30 від 12 травня).

Протоієрея Олега Корчинського призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Городище Луцького райдек. (№ 32 від 12 травня).

Священника Андрія Криєнтого призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Вічині Рожищанського дек. (№ 34 від 12 травня).

Протоієрея Олександра Дацюка зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Святої Параскеви-П’ятниці в селах Підгірне, Березолуки, Яблунівка Рожищанського дек. (№ 35 від 16 травня).

Священника Дмитра Панасюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Озерце Ківерецького дек. (№ 36 від 16 травня).

Священника Олександра Хвиця призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Раймісто Рожищанського дек. (№ 37 від 17 травня).

Священника Федора Устимчука призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Нова Руда Маневицького дек. (№ 38 від 23 травня).

Протоієрея Юрія Хлопецького призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Білосток Луцького райдек. (№ 39 від 27 травня).

Протоієрея Романа Нестера призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького райдек. (№ 42 від 27 травня).

Священника Богдана Григор’єва призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Пальче Луцького райдек. (№ 43 від 30 травня).

Протоієрея Юрія Устимчука звільнено від обов’язків декана Любешівського дек. (№ 45 від 6 червня).

Протоієрея Івана Ніколюка призначено настоятелем парафії Апостола Йоана Богослова в с. Скулин Ковельського дек. (№ 46 від 7 червня).

Священника Тараса Побера призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Гораймівка Маневицького дек. (№ 47 від 9 червня).

Священника Павла Гусака призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Озеро Ківерецького дек. (№ 48 від 17 червня).

Священника Андрія Миронюка зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Кременець Рожищанського дек. (№ 49 від 17 червня).

Протоієрея Михайла Федиша призначено настоятелем парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ворончин та Архістратига Михаїла в с. Щурин Рожищанського дек. (№ 50 від 21 червня).

Священника Миколу Царика призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в Рожищі (указ № 51 від 24 червня 2022 р.).

Протоієрея Романа Грінку призначено настоятелем парафії Зачаття праведною Анною Богородиці в с. Ржищів Луцького райдек. (№ 53 від 1 липня).

Протоієрея Романа Нестера призначено відповідальним за організацію таборування, навчання та дозвілля православної молоді Південного округу Луцького районного деканату (указ № 57 від 13 липня 2022 р.).

Архімандрита Якова (Мільяна) призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Сокіл Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 59 від 26 липня).

Священника Миколу Царика звільнено від обов’язків настоятеля парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Дубище Рожищанського дек. (№ 60 від 26 липня).

Протоієрея Андрія Голуба звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святого Духа в с. Рудка-Козинська й Апостола Йоана Богослова в с. Тихотин і призначено настоятелем парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Дубище Рожищанського дек. (№ 61, 62 від 26 липня).

Протоієрея Ігоря Мельхова призначено настоятелем парафій Святого Духа с. Рудка-Козинська й Апостола Йоана Богослова в с. Тихотин Рожищанського дек. (№ 63 від 27 липня).

Священника Володимира Гедза призначено настоятелем парафії Першомученика й архідиякона Стефана в с. Усичі Луцького райдек. (№ 66 від 3 серпня).

Сапігу Євдокію Кирилівну звільнено з посади свічниці кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку за порушення трудової дисципліни (№ 67 від 15 серпня).

Священника Олександра Іщука відраховано з кліру парафії Преподобного Сергія Послушного в Рожищі та заборонено в священнослужінні за порушення церковної дисципліни (№ 68 від 15 серпня).

Священника Івана Ніколюка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостола Йоана Богослова в с. Скулин Ковельського дек., а священника Сергія Куля призначено на цю посаду (№ 69, 70 від 15 серпня).

Священника Сергія Когута зараховано до кліру парафії Преподобного Сергія Послушного в Рожищі (№ 71 від 15 серпня).

Ієромонаха Агапіта (Гута) зараховано до кліру храму Жінок-мироносиць жіночого монастиря Покрови Пресвятої Богородиці та парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького дек. (Луцький р-н) (№ 72 від 15 серпня).

Священника Володимира Курка призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Голишів Луцького районного деканату (№ 73 від 16 серпня).

Священника Олега Куліша призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Рудня Рожищанського дек. (№ 74 від 18 серпня).

Протоієрея Дмитра Фенюка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Галичани Горохівського дек. (Луцький р-н), але залишено в її клірі (№ 74-А від 18 серпня).

Протоієрея Петра Кравчука призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Галичани Горохівського дек. (№ 75 від 18 серпня).

Священника Вадима Колесника звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Марковичі та Преображення Господнього в с. Квасів Горохівського дек. (Луцький р-н), а священника Івана Гірняка призначено на цю посаду (укази № 76, 81 від 30 серпня 2022 р.).

Протоієрею Михайлові Хімчаку дано благословіння на служіння військовим капеланом у структурі Синодального управління військового духовенства (№ 78 від 30 серпня).

Священника Андрія Криєнтого звільнено від обов’язків настоятеля парафії Преображення Господнього в с. Вічині Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 79 від 30 серпня).

Протоієрея Миколу Ковтача призначено настоятелем парафій Святителя Йоана Золотоустого в с. Немир та Преображення Господнього в с. Вічині Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 80 від 30 серпня).

Монахиню Софію (Новосад) відраховано з числа насельниць монастиря Святителя Василія Великого в Луцьку із забороною права носіння чернечого одягуза порушення церковної дисципліни, недотримання чернечих обітниць, самовільне залишення обителі. За відсутності достойного покаяння буде вжито суворішу покуту (№ 82 від 6 вересня).

Ігумена Никодима (Смілого) призначено намісником Братського монастиря Воздвиження хреста Господнього в Луцьку (№ 83 від 6 вересня).

Протоієрея Миколу Ковтача звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святителя Йоана Золотоустого в с. Немир та Преображення Господнього в с. Вічині Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 84 від 12 вересня).

Протоієрея Петра Кравчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в с. Галичани Горохівського дек. (Луцький р-н), а священника Андрія Апончука призначено на цю посаду (№ 86, 88 від 20 вересня).

Протоієрея Дмитра Фенюка відраховано з кліру парафії Апостолів Петра й Павла в с. Галичани Горохівського дек. та зі штату єпархії (№ 87 від 20 вересня).

Протоієрея Василя Шняка призначено настоятелем парафії Воскресіння Христового в с. Кияж Рожищанського дек. (Луцький р-н) (указ № 90 від 7 жовтня 2022 р.).

Священника Антона Коростова звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Йоана Предтечі в с. Нові Червища та Великомучениці Варвари с. Рудка-Червинська і призначено настоятелем парафій Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівне та Апостолів Петра й Павла с. Проходи Камінь-Каширського дек. (№ 92, 93 від 18 жовтня).

Священника Сергія Криєнтого призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Матейки Маневицького дек. (№ 94 від 1 листопада).

Ігумену Димитрієві (Франківу) дано благословіння на короткострокове відрядження для духовного окормлення православних українців Угорського екзархату Вселенської патріархії й перехід в адміністративне розпорядження митрополита Австрійського та екзарха Угорщини і середньої Європи Арсенія (указ № 96 від 16 листопада 2022 р.).

Священника Дмитра Санжарівського призначено настоятелем парафій Преображення Господнього в с. Вічині та Воскресіння Господнього в с. Кияж Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 99 від 29 листопада).

Протоієрея Василя Шняка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Воскресіння Господнього в с. Кияж Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 100 від 29 листопада).

Священника Тараса Сидорука призначено настоятелем парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Ярівка Луцького райдек. (№ 101 від 6 грудня).

Протоієрея Михайла Стрільчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Михлин Горохівського дек. (Луцький р-н), а священника Назарія Мельника призначено на цю посаду (№ 102, 103 від 6 грудня).

11 грудня 2022 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери