Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2021 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2021 р.

Священнику Василеві Скулинцю дано благословіння звершувати духовну опіку в Лікувально-профілактичному закладі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання (указ № 1 від 16 лютого 2021 р.).

Священника Володимира Ключку звільнено від обов’язків настоятеля парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Тристень та Рівноапостольної княгині Ольги в с. Студині Рожищанського дек., а священника Андрія Криєнтого призначено на цю посаду (№ 2, 3 від 22 лютого).

Протоієрея Володимира Комарницького звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського дек. з правом переходу в іншу єпархію (№ 4 від 22 лютого).

Ієромонаха Димитрія (Франківа) відраховано з кліру парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку та зараховано в клір нижнього храму кафедрального собору Святої Трійці (№ 5 від 4 березня, № 9 від 9 березня).

Священника Михайла Скибу зараховано в клір парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку (№ 8 від 4 березня).

Протоієрея Георгія Лагановського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Озеряни Луцького райдек., а священника Володимира Дебеляка призначено на цю посаду (№ 10, 11 від 10 березня).

Священника Миколу Козаченка відраховано з кліру парафії Святителя Миколая Чудовторця в Камені-Каширському та штату єпархії (№ 14 від 22 березня).

Протоієрея Миколу Смолярчука призначено деканом Камінь-Каширського округу (№ 15 від 22 березня).

Протоієрея Валерія Братуня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостола Йоана Богослова в с. Старостав Горохівського дек. та відраховано з кліру парафії Вознесіння Господнього в Горохові, а священника Петра Щомака призначено на ці посади (№ 16, 17 від 24 березня).

Священника Юрія Марчука призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського дек. (указ № 18 від 31 березня 2021 р.).

Протоієрея Михайла Янкевича призначено духівником Східного округу Луцького райдек. (№ 21 від 13 квітня).

Протоієрея Віктора Бартова призначено настоятелем парафії Святителя Василія Великого в с. Хорлупи Ківерецького дек. (указ № 23 від 20 травня 2021 р.).

Протоієрея Олександра Добровольського звільнено від обов’язків настоятеля парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кричевичі та Собору Пресвятої Богородиці в с. Ломачанка Ковельського райдек., а священника Богдана Маримона призначено на цю посаду (№ 24, 27 від 1 червня).

Священника Богдана Маримона звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мизове Старовижівського дек., а протоієрея Олександра Добровольського призначено на цю посаду (№ 25, 26 від 1 червня).

Священника Андрія Андрусика призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Борочиче Горохівського дек. (№ 28 від 28 червня).

Протоієрея Стефана Савчука звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святителя Миколая Чудотворця в с. Журавичі та Апостолів Петра й Павла в с. Домашів Цуманського дек. а священника Олександра Іллюка призначено на цю посаду (№ 29, 30 від 28 червня).

Священника Михайла Кулинича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця с. Охлопів Горохівського дек. із зарахуванням поза штат єпархії та правом переходу в іншу (указ № 37 від 28 липня 2021 р.).

Священника Олега Крвавича призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Охлопів Горохівського дек. (№ 38 від 28 липня).

Протоієрея Івана Бониса призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Тойкут Ковельського райдек. (указ № 39 від 2 вересня 2021 р.).

Протоієрея Юрія Близнюка призначено головою відділу у справах дітей та молоді Управління єпархії (№ 40 від 2 вересня).

Священника Юрія Марчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського дек., а священника Віталія Куця призначено на цю посаду (№ 42, 43 від 8 вересня).

Протоієрея Івана Оринчака звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святителя Миколая Чудотворця в с. Колодяжне та Апостола Йоана Богослова в с. Будище Ковельського дек. і призначено настоятелем парафії Апостола Андрія Первозваного в Ковелі (№ 45, 46 від 15 вересня).

Священника Василя Скулинця зараховано до кліру парафії Апостола Андрія Первозваного в Ковелі (№ 47 від 15 вересня).

Протоієрея Валерія Братуня призначено настоятелем парафій Святителя Миколая Чудотворця в с. Колодяжне та Апостола Йоана Богослова в с. Будище Ковельського дек. (№ 49 від 23 вересня).

Священника Корнелія Хруща звільнено від обов’язків настоятеля каплиці Мученика Віктора в Луцьку та капелана Луцького національного технічного університету, а священника Дмитра Зінька призначено на ці посади (№ 51, 52 від 28 вересня).

Священника Олексія Давидюка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче і призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Мельники-Річицькі Ратнівського дек. (укази № 54, 56 від 5 жовтня 2021 р.).

Священника Дмитра Алія звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Мельники-Річицькі і призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек. (№ 55, 57 від 5 жовтня 2021 р.).

Протоієрея Назара Бабія призначено головою відділу з питань здоров’я та пастирської опіки медичних закладів Управління єпархії (№ 58 від 5 жовтня).

Священника Володимира Гаврана призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Навіз Луцького райдек. (№ 59 від 7 жовтня).

Протоієрея Богдана Лисака настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Цеперів Луцького райдек. (№ 60 від 19 жовтня).

Священника Олега Куцова звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Доротище Ковельського райдек., а протоієрея Миколу Ковтача приначено на цю посаду (№ 61, 62 від 19 жовтня).

Священника Юрія Марчука призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Переспа Луцького райдек. (№ 63 від 25 жовтня).

Священника Юрія Щербика зараховано до кліру парафії Введення Пресвятої Богородиці в Луцьку (указ № 66 від 3 листопада 2021 р.).

Священника Юрія Глову звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомучениці Параскеви-П’ятниці в с. Котів Ківерецького дек. і призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Радомишль Луцького райдек. (№ 68, 71 від 25 листопада).

Протоієрея Сергія Січкаря звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Радомишль Луцького райдек. і призначено настоятелем парафії Великомучениці Параскеви-П’ятниці в с. Котів Ківерецького дек. (№ 69, 70 від 25 листопада).

Священника Антона Коростова звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостолів Петра й Павла в с. Проходи та Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівне Любешівського дек. і призначено настоятелем парафій Різдва Йоана Предтечі в с. Нові Червища та Великомучениці Варвари в с. Рудка-Червинська Камінь-Каширського дек. (№ 72, 73 від 25 листопада).

Протоієрея Миколу Ковтача призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Заріччя Ковельського дек. (указ № 74 від 14 грудня 2021 р.).

Протоієрея Івана Бониса призначено настоятелем парафії Чуда Архістратига Михаїла в Хонах, що в с. Мельниця Ковельського дек. (№ 75 від 14 грудня).

Священника Анатолія Зарембу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Ікони «Скоропослушниця» в с. Ясенівка Рожищанського дек., священника Олександра Хвиця призначено на цю посаду (№ 76 від 14 грудня, № 77 від 21 грудня).

24 грудня 2021 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери