Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2020 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2020 р.

Протоієрея Івана Семенюка призначено настоятелем парафії Мученика Олександра Воїна в с. Сокиричі Ківерецького деканату (Волинський навчальний центр підготовки поліцейських) (указ № 1 від 10 січня 2020 р.).

Протоієрея Юрія Трокуна призначено настоятелем каплиці Преподобного Агапіта Печерського в Ківерцях (районна лікарня) (№ 2 від 10 січня).

Протоієрея Івана Бониса звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Доротище Ковельського райдек., а священника Олега Куцова призначено на цю посаду (№ 3, 4 від 13 січня).

Священника Андрія Шака призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ковбань Горохівського дек. (указ № 5 від 27 січня 2020 р.).

Протоієрея Віктора Пушка призначено настоятелем каплиці Великомучениці Тетяни в Луцьку (коледж технологій та бізнесу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки) (№ 6 від 10 лютого).

Священника Володимира Господина призначено другим священиком каплиці Великомучениці Тетяни в Луцьку (Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки) (указ № 7 від 10 лютого 2020 р.).

Протоієрея Василя Луня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Ощів Горохівського дек., а священника Тараса Сидорука призначено на цю посаду (№ 9, 10 від 27 лютого).

Протоієрея Ігоря Кухту звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського райдек., а священника Віктора Домбровського призначено на цю посаду (№ 11 від 12 березня, № 12 від 13 березня).

Протоієрея Андрія Мовчанюка призначено головою пенітенціарної служби Управління єпархії та капеланом Луцького слідчого ізолятора № 177 (указ № 14 від 17 березня 2020 р.).

Протоієрея Степана Деленіва призначено духівником Свято-Йоанобогословського округу Луцького райдеканату (№ 16 від 16 червня).

Протоієрея Олександра Добровольського призначено капеланом Ковельського об’єднаного військового комісаріату (№ 18 від 9 липня).

Священника Андрія Марцинюка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Новостав Луцького райдек. (указ № 20 від 2 вересня 2020 р.).

Протоієрея Романа Нестера звільнено від обов’язків настоятеля парафії Благовірних князів Бориса і Гліба в с. Романів та призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Новостав Луцького райдек. (№ 22, 23 від 2 вересня).

Протоієрея Андрія Мовчанюка призначено настоятелем парафії Благовірних князів Бориса і Гліба в с. Романів Луцького райдек. (№ 24 від 2 вересня).

Священника Дениса Клюковського призначено настоятелем парафії Благовірних князів Бориса і Гліба с. Романів Луцького райдек. (указ № 30 від 27 жовтня 2020 р.).

Священника Олександра Іщука зараховано в клір парафії Преподобного Сергія Послушного в Рожищі (№ 32 від 27 жовтня).

Диякона Олександра Хвиця зараховано в клір парафії Пророка Іллі с. Копачівка Рожищанського дек. (№ 33 від 27 жовтня).

Священника Євгена Маласпіну звільнено від обов’язків директора Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку, а диякона Петра Лисенка призначено на цю посаду (укази № 35, 36 від 22 грудня 2020 р.).

Священника Олексія Давидюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек. (№ 37 від 28 грудня).

Протоієрею Ростиславові Дідуху дано благословіння духовно опікуватися Навчально-оздоровчим комплексом Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної сотні (№ 38 від 28 грудня).

Священника Миколу Гамеру відраховано з кліру парафії Пророка Іллі в Ратному із зарахуванням поза штат єпархії (№ 39 від 28 грудня).

Священника Олександра Доброскока відраховано з кліру парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі з зарахуванням поза штат єпархії (№ 40 від 28 грудня).

Священника Євгена Маласпіну відраховано з кліру нижнього храму кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку із зарахуванням поза штат єпархії та правом переходу в іншу (№ 41 від 28 грудня).

Священника Володимира Лазаря відраховано зі штату єпархії з правом переходу в іншу (№ 42 від 28 грудня).

31 грудня 2020 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери