Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиЗвернення щодо молитви за дощі і відновлення джерел
Документи

Звернення щодо молитви за дощі і відновлення джерел

Керуючись словом Самого Бога-Слова Господа нашого Ісуса Христа «просіть і дасться вам, стукайте і відчинять вам» (Мф. 7:7), вірні Православної Церкви в часи негод, моровиць, лихоліть, катаклізмів, посух, та інших різноманітних кліматичних негараздів завжди вдавались до сугубої (посиленої) молитви.

Сьогодні наш боголюбивий Волинський край потерпає від нестачі дощу, а відтак від обміління джерел і криниць.

Тому, ЗГАДУЮЧИ приклад старозавітної молитви пророка Божого Іллі, за дарування ізраїльському народу дощу після багаторічної посухи (3Цар. гл.17-18); ПАМ’ЯТАЮЧИ всі новозавітні події, в яких Господь наш Ісус Христос як добрий самарянин, не проходив повз страждучих, а зціляв і допомагав їм (Лк. 10: 29-37); а ОСОБЛИВО УПОВАЮЧИ на Пресвяту Владичицю нашу Богородицю, Яка показала в Кані Галілейській Своє за нас заступництво і умолила Сина Свого про милість до простих і немічних людей (Ів. 2:1-12), – і твердо на все це НАДІЮЧИСЬ

ЗВЕРТАЮСЬ до всіх вірних Волинської єпархії вознести свої посилені молитви за дарування нашому краю дощу і відновлення джерел.

Саме цьому буде присвячений і хресний хід, який відбудеться 21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, від кафедрального собору Святої Трійці до музею волинської ікони.

Надіюсь на велелюдність і на щирість нашої молитви.

Господи Боже, будь милостивим до нас!
Пресвята Богородиця помагай нам!

Закликаю на всіх Боже благословення і молюсь разом з вами!

+ Михаїл, митрополит Луцький і Волинський

19 вересня 2016 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери