Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Гінайло Микола, протоієрей
Протоієрей Микола Гінайло
19 – 21 жовтня 2016 р. Гуманітарний транш від німецього благодійного фонду «Україна. Допомога. Брайтшайд» для Володимир-Волинського благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі». Світлини з архіву протоієрея Микола Гінайла.
Священик допомагає отримати гуманітарну допомогу За сприяння протоієрея Миколи Гінайла німецький благодійний фонд «Україна. Допомога. Брайтшайд» передав у Володимир-Волинський черговий гуманітарний вантаж.
25 жовтня 2016 р.
2 жовтня 2016 р.У Володимирі. Панахида біля стели загиблим воїнам. Світлини з архіву протоієрея Ігора Бігуна.
Фестиваль у Володимирі-Волинському розпочався з молитви Перед початком свята традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» учасники та гості дійства разом із духовенством ушанували пам’ять загиблих героїв.
11 жовтня 2016 р.
24 вересня 2016 р. У Володимир-Волинському. Благодійний концерт духового оркестру «Арсен». Світлини з архіву протоієрея Миколи Гінайла.
Володимирські музиканти продовжують добру справу Духовий оркестр ветеранів «Арсен» зіграв благодійний концерт на центральній площі Володимира-Волинського під час ярмарку.
25 вересня 2016 р.
17–18 вересня 2016 р. Духовий оркестр «Арсен» у польському місті Ленчиця. Світлини з сайта Leczyca.info.pl
Володимирський оркестр «Арсен» побував у Польщі З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла та за підтримки благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» (голова – протоієрей Микола Гінайло) духовий оркестр «Арсен» взяв участь у фестивалі народної творчості «Ленчиця у барвах осені»...
21 вересня 2016 р.
Протоієреї Андрій Сидор і Микола Гінайло. Світлини інформаційної служби єпархії
Душпастирів єпархії нагороджено відзнаками Президента Президент України Петро Порошенко підписав указ № 336/2016 р. про нагородження ювілейною медаллю «25 років незалежності України»...
15 вересня 2016 р.
2 вересня 2016 р. Вшанування пам'яті розстріляних в роки Другої світової війни у с. П'ятидні. Світлини з архіву протоієрея Миколи Гінайла.
П’ятидні: пом’янули розстріляних гітлерівцями На околиці цього села протоієрей Микола Гінайло взяв участь у молитовному спомині й покладанні квітів до монумента жертвам нацизму.
9 вересня 2016 р.
29 червня 2016 р. На Володимир-Волинському комбінаті хлібопродуктів. Світлина з сайта Аgrovolyn.com
Духовенство Володимирщини благословило прийом зерна Священнослужителі міського деканату відправили подячний та благальний молебні на Володимир-Волинському комбінаті хлібопродуктів з нагоди відкриття сезону прийому збіжжя 2016 року...
2 липня 2016 р.
6 червня 2016 р. Вручення церковних нагород військовослужбовцям, які нещодавно повернулися, виконавши службовий обов’язок. Світлини з архіву протоієрея Миколи Гінайла
Володимирський священик вручив бійцям церковні відзнаки Протоієрей Миколай Гінайло з Володимира-Волинського за благословінням митрополита Луцького і Волинського Михаїла вручив церковні нагороди військовослужбовцям, які нещодавно повернулися, виконавши службовий обов’язок...
9 червня 2016 р.
Світлина з архіву протоієрея Миколи Гінайла
У Володимирі-Волинському священик відвідав сім’ї загиблих воїнів Голова благодійного фонду Матері Божої неустанної помочі протоієрей Микола Гінайло з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла провідав сім’ї полеглих під час АТО...
18 травня 2016 р.
2 квітня владика Михаїл очолив Божественну Літургію та хресний хід у соборі Різдва Христового. Він передав цій парафії благодатний вогонь, який особисто привіз із Єрусалима.
На другий день Пасхи – митрополит традиційно у Володимирі-Волинському 2 травня владика Михаїл очолив Божественну Літургію та хресний хід у соборі Різдва Христового. Він передав цій парафії благодатний вогонь, який особисто привіз із Єрусалима.
4 травня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери