Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Бігун Ігор, протоієрей
Протоієрей Ігор Бігун
Протоієрей Ігор Бігун. Світлина з сайта Volodymyrmedia.com.ua
Капелан – про свою місію на Донбасі Помічник володимирського міського декана протоієрей Ігор Бігун розповів інтернет-виданню «Володимир-медіа» про шлях до капеланства та пережите на лінії вогню...
23 січня 2017 р.
29 грудня 2016 р. Капелани відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку. Світлини з архіву священика Матвій Олійника.
Ковель: до свят капелани зустрілися з потребуючими Учасники ГО «Військові капелани Волині» відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку.
30 грудня 2016 р.
16 грудня 2016 р. На церемонії вручення премії «Люди року – 2016. Волинь». Світлини з сайта Volyn24.com
Військових капеланів оголошено «Людьми року» У рамках всеукраїнської програми «Люди ХХІ століття» у Луцьку відбулося нагородження переможців премії «Люди року – 2016. Волинь»...
19 грудня 2016 р.
6 грудня 2016 р. У Володимирі-Волинському правлять подячний молебінь для бійців 14 бригади. Світлини з архіву священика Матвій Олінйика.
Священики привітали воїнів із Днем Збройних сил До свята української армії духовенство правило молебні та вручало церковні нагороди захисникам Батьківщини.
6 грудня 2016 р.
24 листопада 2016 р. Капелани відвідали школу-інтернат у Щасті. Світлини з архіву священика Матвія Олійника
Капелани: чергові благодійна поїздка та ротація (оновлено) Учасники ГО «Військові капелани Волині» вкотре відвідали зону АТО з гуманітарною допомогою...
2 грудня 2016 р.
14 жовтня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує оновлений фотостенд. Світлина інформаційної служби єпархії.
Як єпархія відзначала День захисника України (оновлено) На Покрову Пресвятої Богородиці в Луцьку й деканатах окрім Богослужінь у храмах відбулись відправи та заходи з нагоди державного свята на честь українського воїнства.
17 жовтня 2016 р.
8 жовтня 2016 р. Військові капелни благословляють бійців. Світлини з архіву протоієрея Ігора Бігуна.
Володимир-Волинський: священики благословили бійців Військові капелани протоієреї Ігор Бігун та Юрій Здебський побували в 14-й ОМБр з нагоди прийняття присяги військовослужбовцями.
10 жовтня 2016 р.
5 жовтня 2016 р. У студії передачі «Схід і Захід – разом!». Світлина з сайта Voltv.com.ua
Військовий капелан: «В окопах невіруючих нема» Керівництво ГО «Військові капелани Волині» – голова протоієрей Михайло Бучак та голова володимир-волинського осередку протоієрей Ігор Бігун – у передачі «Схід і Захід – разом!» державного телеканалу «Нова Волинь» розповіли про душпастирське служіння для бійців на Донбасі...
7 жовтня 2016 р.
21 – 24 вересня 2016 р. Капелансько-волонтерська поїзда священослужителів в зону АТО. Світлини з архіву протоієрея Ігора Бігуна.
Ще одна група капеланів побувала в зоні АТО Цього разу на Донбас із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла поїхали військові священики з Володимирського й Ковельського районних та Шацького деканатів...
25 вересня 2016 р.
11 – 15 вересня 2016 р. Військові капелани у зоні АТО. Світлини з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка.
Військові капелани єпархії відвідали зону АТО З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла 11–15 вересня проходила чергова капелансько-волонтерська поїздка на Схід України.
16 вересня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери