Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
16–24 травня 2016 р. Прочани відвідують грузинські святині. Світлина з архіву єпархіального паломницького центру «Україна».
Владика Михаїл уперше очолив прощу до Грузії Паломницький центр «Україна» провів чергове богомілля до святинь Грузії, в якому у перший раз взяв участь митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
29 травня 2016 р.
24 травня 2016р. Фотостенд з загиблими героями. Світлина інформаціїної служби єпархії.
Луцьк: освячено кімнату-музей у Будинку вчителя Приміщення, де активісти ГО «Члени родин загиблих в АТО „Надія“» розмістили фотостенд загиблих героїв, освятив декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар.
28 травня 2016 р.
21 травня 2016 р. Володимир-Волинський. Духовий оркестр «Арсен». Світлина з архіву протоієрея Миколи Гінайла.
Володимир-волинські музиканти збирали гроші на храм Духовий оркестр ветеранів «Арсен» зіграв благодійний концерт на площі райцентру, збираючи гроші на будівництво церкви Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії.
27 травня 2016 р.
Єпископ Матфей на відкритті вернісажу «Я захищав свій світ» у Музеї волинської ікони». Світлина Інформаційної служби єпархії.
Єпископ Матфей відвідав виставку робіт бійців АТО У відкритті вернісажу «Я захищав свій світ» у Музеї волинської ікони» взяв участь єпископ Володимир-Волинський Матфей.
27 травня 2016 р.
20 травня 2016 р. На всеукраїнській науково-практичній конференції «„Просвіта“ і розвиток громадсько-культурного життя в Україні: історія та сучасність». Світлина з сайта Vpba.org
ВПБА домовилася про співробітництво з волинською «Просвітою» У ході Всеукраїнської науково-практичної конференції «„Просвіта“ і розвиток громадсько-культурного життя в Україні: історія та сучасність» підписано договір про співпрацю Волинської православної богословської академії та крайової організації ВУТ «Просвіта».
25 травня 2016 р.
22 травня 2016 р. Благодійний Ярмарок в Жидичинському чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця. Світлина з сторінки групи молодіжного братства «Мирт» у «Фейсбуці».
У Жидичинській обителі провели доброчинний ярмарок У чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, після недільної Літургії пройшов благодійний ярмарок.
25 травня 2016 р.
Освячення меморіальних дошок полеглим героям. Світлини з сайта Volynnews.com та архіву Андрія Білана.
Меморіальні дошки освячено в Нововолинську й Милятині Пам’ятні знаки полеглим воїнам АТО Василеві Касьяну та Петрові Морозу освятив декан протоієрей Стефан Фульмес. А настоятель парафії Великомучениці Параскеви-П’ятниці в с. Милятин Іваничівського деканату протоієрей Василь Корецький відправив чин освячення меморіальної дошки бійцю Михайлові Грицюку.
25 травня 2016 р.
Відбулися поминальні богослужіння та заходи з приводу другої річниці розстрілу воїнів 51-ї окремої механізованої бригади в зоні АТО під Волновахою. Світлина інформаційної служби єпархії
Єпархія вшанувала бійців, полеглих під Волновахою Відбулися поминальні богослужіння та заходи з приводу другої річниці розстрілу воїнів 51-ї окремої механізованої бригади в зоні АТО під Волновахою.
25 травня 2016 р.
20 травня 2016 р. Круглий стіл на тему «Сімейна політика України: цілі та завдання» у луцькому ЦНАПі. Світлина з сайта Volynpost.com
Гріх не може бути «варіантом норми», стверджують християни Протоієрей Юрій Близнюк, інспектор з питань місійної діяльності Управління єпархії, взяв участь у круглому столі на тему «Сімейна політика України: цілі та завдання», який проходив у луцькому ЦНАПі...
23 травня 2016 р.
20 травня 2016 р. Архімандрит Константин (Марченко). Світлина з сайта Volynnews.com
Архімандрит Константин освятив у Жидичині ЦНАП Декан монастирів єпархії і намісник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату архімандрит Константин (Марченко) очолив чин освячення новоствореного центру надання адміністративних послуг у цьому поселенні...
23 травня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери