Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУправління єпархіїПерше в Луцьку міжконфесійне свято Біблії
Новини

Перше в Луцьку міжконфесійне свято Біблії

Біблія в перекладі Патріарха Філарета

Цей захід відбувся в День Незалежності за почином видавничого відділу єпархії «Ключі», який благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, під егідою Українського біблійного товариства (УБТ).

Свято, що проходило поруч із єпархіальною книгарнею-бібліотекою, розпочалося виступом протоієрея Юрія Близнюка, інспектора з питань місійної діяльності Управління єпархії нашої Церкви.

Потому слово мали вірні різних конфесій. Представники Біблійного товариства директор західного регіонального відділення Віталій Войтович, віце-президент Василь Луцишин, Олександр Рєзніков та інші говорили про важливість Книги Книг для життя християнина, розповідали про діяльність УБТ. Члени Спілки християнських письменників України Юрій Вавринюк і Василь Мартинюк читали свої вірші про Святе Письмо. А працівники обласної юнацької бібліотеки провели захопливу біблійну вікторину, призи за правильні відповіді – зрозуміло, що це були Біблії, – вручали тут же. Вів програму член правління УБТ протоієрей Олександр Королюк (УАПЦ), співав хор під керуванням матінки Лариси Королюк.

Працівники Біблійного товариства представили Священне Писання у п’ятдесяти виданнях – для різних читацьких аудиторій.

По завершенні цієї програми відбулася заупокійна літія перед пам’ятною дошкою митрополитові Іларіону (Огієнкові), що на вулиці його імені, з нагоди 55-ліття виходу всієї Біблії в його перекладі. Службу очолив о. Юрій Близнюк.

25 серпня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти, Управління єпархії, Протоієрей Юрій Близнюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери