Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл відвідав Вознесенську парафію в Горохові
Новини

Владика Михаїл відвідав Вознесенську парафію в Горохові

9 червня 2016 р. Божественна Літургія в храмі Вознесіння Господнього в м. Горохові з нагоди престольного свята. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлини інформаційної служби єпархії.

З нагоди храмового свята митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Вознесіння Господнього, освятив відреставровані ікони Спасителя, Пресвятої Богородиці та святителя Василія Великого, а також вручив церковні нагороди.

Із владикою служили декан і настоятель цієї ж громади протоієрей Андрій Сидор та інше духовенство.

Чергову священичу нагороду одержав настоятель громади Святого Духа в Берестечку ієрей Володимир Курчин. Єпархіальні відзнаки високопреосвященний вручив волонтерам, які організовують доставку допомоги українським воїнам у зону АТО. Медаллю «За жертовність і любов до України» нагороджено головного редактора газети «Горохівський вісник» Олега Дідика.

У проповіді архієрей зокрема зазначив, що завдяки вознесінню Христа світ наповнюється благодаттю Святого Духа, яка дає нам сили життєві. Але щоб Його благодатні дари діяли в нас, потрібно «жити з Богом, і жити по правді».

Учасниками празника були й голова РДА Любов Матвєєва, голова райради Тарас Щерблюк та міський голова Віктор Годик.

10 червня 2016 р. Інші новини за рубриками: Горохівський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери