Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Ковельський міський деканат
Ковельський міський деканат
АНОНС: Капелани проведуть круглий стіл 23 листопада о 10.00 у Ковельській районній бібліотеці розпочнеться круглий стіл на тему «ЦЕРКВА. УКРАЇНА. ПЕРЕМОГА!».
20 листопада 2017 р.
14 жовтня 2017 р. Вручення нагород військовослужбовцям і членам їх родин в кафедральному соборі Святої Трійці на завершення Божественної Літургії. Світлина інформаційної служби єпархії.
Єпархія відсвяткувала Покрову і День захисника України У храмах нашого краю відбулися урочисті Богослужіння, священнослужителі та миряни беруть участь у різних заходах із нагоди великого богородичного торжества та Дня захисника України...
14 жовтня 2017 р.
23 вересня 2017 р.  Кадр з відео протоієрея Володимира Удуда.
У ковельському храмі перебувають мощі святих Ковчег із частинками мощей Божих угодників привезли в церкву Різдва Йоана Предтечі, що в Ковелі.
24 вересня 2017 р.
Акафіст до Пресвятої Богородиці перед Її Холмським образом. Світлина інформаційної служби єпархії
Єпархія відзначила свято Холмської Богоматері У день Різдва Пресвятої Богородиці та Її Холмського чудотворного образа в Луцьку відбулося щорічне паломництво: хресні ходи та богослужіння перед цим образом, який датується ХІ ст. та зберігається у Музеї волинської ікони.
21 вересня 2017 р.
7 серпня 2017 р. Табір «Духовність» для вихованців недільної школи ковельської громади Різдва Йоана Хрестителя. Світлина з архіву священика Станіслава Беспалова
Ковельська парафія вперше організувала дитячий табір Православна громада Різдва Йоана Хрестителя, що в райцентрі, провела табір «Духовність» для вихованців своєї недільної школи. Одноденний захід проходив в урочищі Ліси поблизу с. Скулин Ковельського районного деканату...
10 серпня 2017 р.
1 серпня 2017 р. Освячення пам’ятного знака командирові мінометної батареї 1-го батальйону 51-ї ОМБр Андрієві Задорожному на фасаді ковельського міського військомату. Світлини з архіву протоієрея Матвія Олійника
У Ковелі освячено меморіальну дошку Андрію Задорожному У 3-річницю загибелі командира мінометної батареї 1-го батальйону 51-ї ОМБр встановлено пам’ятний знак на фасаді міського військкомату...
2 серпня 2017 р.
10 червня 2017 р. ООдноденний православний табір у Люблинці на Ковельщині. Світлини з архіву протоієрея Матвій Олійника.
На Ковельщині дві парафії організували дитячий табір У Люблинці, на новоствореній «Галявині дитячих мрій», відбувся одноденний православний табір.
13 червня 2017 р.
5 травня 2017 р. Перепоховання загиблих у Другій світової війні в урочищі Мар'їна. Світлина з архіву протоієрея Матвій Олійника.
На Ковельщині перепоховали останки солдатів Другої світової війни В урочищі Мар’їна духовенство ковельських міського та районного деканатів відслужило панахиду за упокій воїнів, полеглих у роки Другої світової війни.
8 травня 2017 р.
12 квітня 2017 р. Страсний хресний хід у Ковелі. Світлина з архіву священика Матвія Олійника
У Ковелі відбувся Страсний хресний хід У Велику середу духовенство ковельських міського та районного деканатів звершило в райцентрі Хресну дорогу на спомин святих Страстей Господніх...
14 квітня 2017 р.
29 грудня 2016 р. Капелани відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку. Світлини з архіву священика Матвій Олійника.
Ковель: до свят капелани зустрілися з потребуючими Учасники ГО «Військові капелани Волині» відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Відділення стаціонарного догляду людей похилого віку.
30 грудня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери