Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
Cвятителя Мартин Милостивий, єпископ Турський
АНОНС: Капелани вшанують свого покровителя 25 жовтня, у день святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського відбудуться заходи з нагоди вшанування цього угодника Божого.
24 жовтня 2017 р.
23 жовтня 2017 р., Луцьк. Учасники свята Собор Волинських святих і 25-ліття відродження Волинської православної богословської академії. Світлина з сайта Vpba.org.
У Луцьку відзначили Собор волинських святих та актовий день ВПБА З нагоди свята всіх угодників Волині і 25-ліття відродження Волинської православної богословської академії відбулися урочистості за участю дев’яти архієреїв.
24 жовтня 2017 р.
22 жовтня 2017 р. Вітання Патріарха Філарета з річницею інтронізації
Керуючий єпархією привітав Патріарха з річницею інтронізації Митрополит Луцький і Волинський Михаїл взяв участь у Богослужіннях із нагоди 22-ліття зведення на первоієраршу кафедру Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета...
23 жовтня 2017 р.
Волинська православна богословська академія
АНОНС: 23 жовтня – Собор волинських святих, актовий день ВПБА З нагоди торжества всіх угодників нашого краю і 25-ліття відродження Волинської православної богословської академії відбудеться Богослужіння та урочисте зібрання.
22 жовтня 2017 р.
Конференція з нагоди 350 років з дня народження Іова (Кондзелевича). Світлина з сайта Vpba.org.
350 років тому народився Іов (Кондзелевич) З нагоди поважного ювілею православного ієромонаха та відомого українського іконописця відбулися заходи, у яких взяли участь духовенство й миряни єпархії.
22 жовтня 2017 р.
Ювілейна монета Луцького Хрестовоздвиженського братства. Світлина з сайта voltv.com.ua.
У Луцьку представили «церковну» монету З нагоди 400-річчя Луцького Хрестовоздвиженського братства в обласному центрі відбулася презентація п’ятигривневої ювілейної монети Національного банку України, випущену влітку до цієї дати.
22 жовтня 2017 р.
20 жовтня 2017 р. Вітання прикордонників. Світлини інформаційної служби єпархії.
Духовенство привітало луцьких прикордонників із ювілеєм Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та капелани взяли участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці створення цього підрозділу.
20 жовтня 2017 р.
Настінний календар на 2018 рік
Випущено єпархіальний настінний календар на 2018 рік Календар, який підготував видавничий відділ єпархії «Ключі», зокрема відображає особливо шановані на Волині свята й пам’ятні церковні дні.
19 жовтня 2017 р.
Протоієрей Віктор Пушко в передачі
Священик розповів про християнське ставлення до музики Церква і музика – це нероздільні поняття. Проте не всяку музику Церква сприймає. Про православний погляд на музичне мистецтво розповів протоієрей Віктор Пушко, головний редактор єпархіальної радіостудії «Благо», настоятель парафії Різдва Йоана Хрестителя в с. Лище Луцького районного деканату, у черговій телепередачі «Що каже священик».
19 жовтня 2017 р.
Віктор Гребенюк
Вийшла електронна книга християнських новел Нова збірка Віктора Гребенюка «“Ефект Вертера” та інші новели» з’явилася в Мультимедійному видавництві Стрельбицького, що в Києві. Це сорок коротких динамічних оповідань із несподіваним закінченням.
19 жовтня 2017 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери